2 کار بسیار مهم برای جذب رابطه رویایی

20 خرداد 1398 / 0 دیدگاه


 

کلیت داستان جذب خواسته ها ( جذب رابطه عاشقانه )

من برای جذب رابطه عاشقانه خود از یک قانون کلی پیروی کردم که میخواهم در اینجا آن قانون را با شما نیز به اشتراک بگذارم. ابتدا نیاز است کلیت موضوع رسیدن به خواسته ها را باهم بررسی کنیم. بگذارید با مثالی این موضوع را برایتان شرح دهم.

فرض کنید کودکی بی ادب و بهانه گیر با گریه و پرخاشگری که پاهایش را به زمین میکوبد و با اصرار از شما درخواستی دارد!! شما چه احساسی به درخواست آن کودک دارید؟ آیا واقعا تمایل دارید که خواسته کودک را برآورده کنید یا فقط میخواهید کودک در آن لحظه آنجا نباشد که و یا اینکه هرچه زودتر آرام بگیرد؟! به احتمال زیاد در آن لحظه از دست آزار و اذیت های کودک به ستوه می آیید و هیچ رغبتی به برآورده کردن خواسته اش ندارید و فقط آرزو میکنید که هرچه زودتر ساکت شود.

حال کودکی را تصور کنید که همان خواسته را از شما دارد اما نه گریه میکند، نه بهانه میگیرد، نه پرخاشگر است و نه روی اعصاب شما رژه میرود! خیلی آرام و شاد به بازی خود مشغول است و کارش را میکند. در این صورت شما چه احساسی به درخواست آن کودک دارید؟ آیا غیر این است که با عشق تمایل دارید در همان لحظه و یا در اولین فرصت ممکن خواسته دلبندتان را برآورده کنید و او را شادتر و خوشحال تر ببینید؟!

ارتباط ما با خداوند نیز به همین شکل است. . زمانی که در حالتی از احساس کمبود خواسته هایمان، اصرار برای برآورده شدنشان، نگران بودن در مورد زمان رسیدن به آنها و در کل احساس بد از نداشتن آن خواسته ها هستیم، نمیتوانیم در فرکانس دریافت خواسته های خود قرار بگیریم و یا به عبارت فانتزی تر خداوند  نیز رغبتی برای برآورده کردن خواسته های ما ندارد.

البته منظور این نیست که خداوند مقصر است و بین بنده هایش تفاوت قائل میشود و خواسته یکی را اجابت میکند و به دیگری اهمیتی نمیدهد! هر اتفاقی که در این جهان رخ میدهد براساس یک قانون ثابت و غیر قابل تغییر است: احساس خوب = اتفاقات خوب. بنابراین هدایت شدن به طرف خواسته یا ناخواسته هایمان توسط خدا برطبق همین قانون اتفاق می افتد. کاملا به ما بستگی دارد که خداوند ما را به مسیرهایی در جهت نزدیک تر شدن به هدفمان هدایت کند یا نه. خالق ما هیچ گونه دخالتی در زندگی ما ندارد و هر لحظه بدون هیچ گونه خطا و اشتباه و استثنایی در کمال عدالت فقط و فقط به نوع فرکانس و احساس ما پاسخ میدهد.

زمانی که در احساس شادمانی، سپاسگزاری و توجه روی داشته هایمان هستیم و ایمان داریم که در زمان مناسب خداوند ما را به سمت خواسته هایمان هدایت میکند، در فرکانس دریافت خواسته هایمان هستیم و به عبارت فانتزی تر خداوند نیز رغبت دارد که خواسته های ما را برآورده کند.

 

از این رو همواره باید این قانون مهم را به یاد داشته باشیم :

احساس خوب برابر است با رسیدن به خواسته ها

احساس بد برابر است با نرسیدن به خواسته ها

 


فایل تصویری کلیت داستان - 2:34 دقیقه

 


فایل صوتی کلیت داستان - 2:34 دقیقه

 


 

1- اولین کار برای رسیدن به رابطه رویایی (همه خواسته ها) تجسم سازی رابطه رویایی است.

اولین کاری که من کردم و شما نیز باید انجام بدهید تجسم کردن فرد رویایی و رابطه عاشقانه ای است که خواهان آن هستید. تجسم سازی یکی از مهمترین اصول رسیدن به خواسته ها است. جهان نمیتواند به درخواستهای مبهم و نامشخص ما پاسخ بدهد. شما باید دقیقا بدانید چه میخواهید و تصویر خواسته هایتان را همیشه در ذهن داشته باشید.

تجسم سازی یک مهارت است. اگر اکنون قدرت تجسم کردن خواسته هایتان را ندارید و یا نمیدانید باید چگونه آنها را تجسم کنید لازم است حتما مهارت این کار را کسب کنید زیرا بدونم تجسم خواسته هایتان به آنها نخواهید رسید. برای این منظور میتوانید از دوره فوق العاده " تجسم سازی " استفاده کنید

 


فایل تصویری اولین کار : تجسم سازی رابطه رویایی - 3 دقیقه

 


فایل صوتی اولین کار : تجسم سازی رابطه رویایی - 3 دقیقه


 

2- دومین کار برای رسیدن به رابطه رویایی (همه خواسته ها) خیال راحت و احساس خوب است.

دومین کاری که من خیلی خوب از پس آن برآمدم همان کاری بود که کودک دوم در مثال ذکرشده انجام داد، یعنی آرام نگه داشتن خودم. اما این آرامش از کجا آمد؟ چطور میشود وقتی خواسته ام را ندارم و به شدت به آن نیاز دارم آرام بگیرم؟ چطور امکان دارد در حالی که سنم مدام در حال بالا رفتن است و هنوز شخص مناسبی برای ازدواج پیدا نکردم آرامش داشته باشم؟

تفاوت افرادی که رابطه ای رویایی را تجربه میکنند با افرادی که همیشه در حالت احتیاج و نیاز و نرسیدن به خواسته هایشان باقی میمانند دقیقا در همین نقطه مشخص میشود، یعنی کنترل احساسات که این احساساتی که ناشی از باورهای ماست. باورهایی که طی سالیان سال در مورد  ازدواج، شخصیت خودمان، جنس مخالف و موضوعات بسیار دیگری در ذهن ما ساخته شده است. تمام باورهایی که احساس نرسیدن یا سخت رسیدن به خواسته هایمان را به ما القاء میکنند مارا از خواسته هایمان دور میکنند! باورهایی که احساس بی ارزشی و بی لیاقتی را به ما القاء میکنند نیز همینطور. باورهایی که احساس حسادت، کمبود یا نفرت را به ما القاء میکنند نیز همینطور! و از آن طرف باورهایی که به ما احساس قدرت و ارزشمندی میدهد ما را به خواسته هایمان نزدیک میکند.

همه چیز از باورهای ما شروع میشود. باورهایی که نتیجه آنها یا احساس بد است و یا احساس خوب. پرسیدی چطور میتوانم وقتی خواسته ام را ندارم آرامش داشته باشم؟ پاسخ این است که باورهایت را تغییر بده . نگاهت را تغییر بده. بین این نگاه که من اکنون خواسته ام را ندارم و در حال پیر شدن هستم و دیگر هیچ کس نمیخواهد با من ازدواج کند با این نگاه که من در حال آماده شدن برای رسیدن به خواسته ای بسیاری فوق العاده هستم و من همیشه سر حال و جوان خواهم ماند و افراد بسیاری عاشق ازدواج با من هستند زمین تا آسمان فاصله است! بین احساسی که از این دو نوع نگاه میگیری نیز فاصله بسیاری است و قطعا طبق قانون جهان این دو نوع احساس متفاوت، دو نوع نتیجه متفاوت را به همراه دارد!

پس برای اینکه بتوانی تحت هر شرایطی آرامش خود را حفط کنی و خیالی راحت از خواسته هایت داشته باشی، باید باورهایت را تغییر دهی که برای این موضوع نیز دوره فوق العاده " رابطه رویایی آماده شده است.  اگر دوست دارید یک رابطه سراسر عشق و مودت و هماهنگی تجربه کنی، حتما از آموزشهای بی نظیر این دوره استفاده کن.

 


فایل تصویری دومین کار : خیال راحت و احساس خوب - 2:56 دقیقه

 


فایل صوتی دومین کار : خیال راحت و احساس خوب - 2:56 دقیقه

 

نظرات

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 1

محصولات پیشنهادی مرتبط