مشاوره تخصصی ازدواج و رشد شخصیتی


زمینه های مشاوره :

خودسازی و توسعه فردی

ازدواج و پیدا کردن همسر ایده آل

مشاوره بعد از ازدواج و بهبود روابط

خداشناسی و رسیدن به آرامش و اطمینان

 

سید کاظم فلاح هستم. به صورت کاملا خودآموخته در حوزه موفقیت و قانون جذب مطالعات بسیار زیادی داشته ام ، آموزشهای زیادی دیده ام و زندگی سخت گذشته ام را به کلی تغییر دادم . نیمه گمشده ام ( همسر رویایی ام ) را جذب کردم و هم اکنون زندگی بی نهایت زیبا و آرامی دارم. علاقه دارم که راه رسیدن به این زندگی " نرمال و زیبا " را به دیگران هم نشان دهم.


 

سیده غزل بهره دار هستم. زمانی که با قانون جذب آشنا شدم و از آن استفاده کردم، کنترل زندگی خود را بدست گرفتم و قدم به قدم به اهدافم نزدیکتر شدم و به لطف خداوند به بسیاری از خواسته هایم رسیدم که بزرگترین آنها پیدا کردن همسر ایده آلم بود. حال این رسالت را برای خود برگزیدم که دیگران را از این قانون ثابت و مسیر نتیجه بخش آگاه سازم.


 

مشاوره خانم ها : استاد بهره دار

مشاوره آقایان : استاد فلاح

مدت زمان مشاوره : 40 دقیقه

-----------------------------------

شماره تماس و هماهنگی  : 65357968-021

هماهنگی با پشتیبانی تلگرام : @bavarsupport

درگاه پرداخت آیدی پی : idpay.ir/kazemfallah ( از این درگاه هم میتوانید پرداخت کنید )


نکته مهم

لطفا بعد از پرداخت هزینه جهت هماهنگی مشاوره با آیدی پشتیبانی تلگرام تماس گرفته و نام یا شماره تماس خود را اعلام کنید


 

نکته : با خرید دانلودی این محصول

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.

2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.

3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه : بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

نظرات

مهیار مرادی
۱۳۹۸/۰۳/۱۲۱
پاسخ

سلام خدمت گروه بی نظیر وفوق العاده ی باور اقا این بخش مشاوره خیلی خوبه احساس ادم قبل از مشاوره با بعد از مشاوره زمین تا اسمون فرق میکنه من که با استفاده از مشاوره خیلی اروم شدم واقعا بی نهایت ممنونم از شما که دستی از بی نهایت دستان پروردگار مهربان شدید تا ارامش رو به من هدیه بدید بی نهایت سپاسگزارم براتون بهترینارو ارزو دارم

سید کاظم فلاح
سید کاظم فلاح
۱۳۹۸/۰۳/۱۲۱

دوست عزیز خوشحالیم که از زمان مشاورتون بهترین بهره رو بردین و آرامش روحی بیشتری به سراغتون اومد

در پناه خداوند موفق باشید

به این محصول امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این محصول 1