رابطه عاشقانه پایدار

28 مرداد 1397 / 0 دیدگاه

انتشار : 1397/05/28 0 نظر 598 بازدید

دانلود رایگان رابطه عاشقانه پایدار


برای اطلاعات بیشتر در مورد دوره پیشرفته رابطه رویایی اینجا کلیک کنید


 

فایل صوتی نحوه شکل گیری رابطه عاشقانه ( به همراه معرفی دوره رابطه رویایی )

 


تاکنون به این موضوع فکر کرده اید که چرا در بسیاری از فیلم ها و سریال های عاشقانه، عشق را به این شکل نشان میدهند که 2 نفر در یک اتفاق همدیگر را دیده، چشم در چشم هم دوخته و عاشق هم میشوند و رابطه ای رویایی شکل میگیرد و از طرف دیگر موضوع بسیاری از داستانها و فیلم و سریالهای عاشقانه، خیانت، شکست عشقی، افسردگی، وابستگی، دروغ و مشکلات روحی روانی در رابطه است؟

آیا برای شما سوال نشده که با این حجم از تناقض تعریف واقعی عشق و رابطه عاشقانه چیست؟!!

زمانی که میخواهیم یک رابطه عاشقانه را تجربه کنیم باید بدانیم که یک رابطه عاشقانه چگونه شکل میگیرد!

اما موضوع اینجاست که خیلی از افراد بدون اطلاع از این موضوع فقط و فقط میخواهند در یک رابطه عاشقانه بـاشـــند!! و به این فکر نمیکنند که آیا من صلاحیت، قدرت و آمادگی ذهنی ساختن یک رابطه عاشقانه را دارم یا نه؟! که البته خرده ای بر هیچ کس نیست زیرا که خود من در گذشته کاملا با این طرز تفکر اشتباه تلاش به ایجاد رابطه عاشقانه میکردم و صدمات زیادی نیز خوردم!

موضوع اینجاست که خـــیلی از افراد تحت تاثیر باورها و افکار مخرب خود که حاصل سالها دیدن، شنیدن و صحبت کردن در مورد ناخواسته هایشان در رابطه عاشقانه است وارد رابطه ای میشوند و انتظار دارند با آن حجم از خلاء های احساسی، نگرانی و ترس در مورد موضوعات مختلف در رابطه بتوانند رابطه عاشقانه خوبی رو تشکیل دهند!!

برای روشن تر شدن موضوع مثالهایی از مشکلات رایج افراد در رابطه برایتان آورده ام.

تمامی این مشکلات حاصل همان ترسها و نگرانی ها و احساسات بدی است که از یک ذهن منفی ناشی میشود :

 

افراد در رابطه به همدیگر شک میکنند و ترس از خیانت دارند.

افراد در رابطه به راحتی عصبانی میشوند و پرخاش میکنند.

افراد در رابطه نسبت به یک برخورد ساده بازخوردهای احساسی شدید نشان میدهند.

افراد در رابطه نگران صداقت شریک عشقیِ خود هستند.

افراد در رابطه مدام همدیگر را چک میکنند و آزادی را از همدیگر میگیرند.

افراد در رابطه تلاش میکنند تا همدیگر را تغییر دهند.

افراد در رابطه به راحتی از خط قرمزها رد شده و به شخصی که ادعا میکنند عاشقش هستند توهین میکنند.

افراد در رابطه مدام در انتظار تایید شدن هستند و برای همین از روشهای مختلف به دنبال این هستند که طرفشان حرفی بزند یا رفتاری نشان بدهد که آنها بفهمند که دوست داشتنی و ارزشمند هستند.

افراد در رابطه انتظارات بیجا دارند و اگر هم محبتی میکنند به دنبال جبران شدن آن هستند و اگر طرف مقابلشان به هر دلیلی محبت آنها را جبران نکند فکر میکنند برای آنها ارزش قائل نشده و احساسشان نسبت به رابطه بد میشود!

 

تجربه تمام این مشکلات و مشکلات بیشمار دیگری که خودتان میداند حاصل باورهای مخرب خود ماست. زمانی که این باورها تغییر کرده به آرامش و صلح درونی با خودمان برسیم دیگر هیچ کدام از این مشکلات را تجربه نخواهیم کرد.

شاید خیلی ها بگویند پس طرف مقابلمان چی؟ اون آدم کلی مشکل داره ! اون آدم اخلاقش بده ! اون آدم عصبانیه و دست بزن داره.... و پاسخ ما این است که :

مهم نیست که شما فردی هستید که اکنون تنها بوده و به دنبال فردی مناسب و منطبق با معیارهایتان هستید و یا رابطه عاشقانه ای دارید که از آن راضی نیستید. اگر شما میخواهید به تجربه لذت بخشی از یک رابطه عاشقانه برسید تنها راهش کار کردن روی باورهای خودتان است. تنها راهش رسیدن به یک هماهنگی و صلح درونی با خودتان است، زیرا که قانون جهان هستی اینگونه است که زمانی که شما باورهای مناسبی در مورد خودتان و رابطه ای که میخواهید تجربه کنید در ذهنتان میسازید و به احساس بهتری نسبت به زندگی میرسید، خواه ناخواه به سمت رابطه ای که خواستار آن هستید هدایت میشوید، خواه ناخواه و حتی بدون اینکه خودتان بفهمید شریک عشقی شما رفتارش با شما تغییر کرده و همانی میشود که شما میخواهید و حتی اگر هم تغییر نکند از زندگی شما خارج شده و فرد بهتری وارد زندگی شما میشود.درک این قانون به ما یاد میدهد که چگونه رابطه ای عاشقانه برای خود بسازیم. زیرا که ما خالق تمام تجربیات زندگی خود هستیم.

اینها موضوعاتیست که استاد فلاح در تجربه تغییر باورهای مخرب خود و ساختن باورهایی قدرتمند در مورد خودشان، عزت نفسشان، رابطه ای که میخواهند داشته باشند و سپس تحولات درونیشان تا جذب رابطه ای دلخواه و ساختن یک زندگی عاشقانه در محصول رابطه رویایی به طور مفصل توضیح داده اند.

این محصول مناسب تمام افرادیست که تصمیم گرفته اند تا یک تحول اساسی در ذهنیت، افکار و باورهای خود نسبت به خودشان و نسبت به رابطه عاشقانه ای که میخواهند داشته باشند داده تا به شخصیتی قوی، آرام، مثبت، با عزت نفس و اعتماد به نفس بالا تبدیل شوند و کنترل کاملی بر احساسات خود داشته باشند و در نهایت هر رابطه عاشقانه ای را که میخواهند خلق کنند.

دوره رابطه رویایی مناسب افرادیست که به دنبال نیمه گمشده خود هستند

دوره رابطه رویایی مناسب افرادیست که خواهان بهتر شدن رابطه کنونی خود هستند

دوره رابطه رویایی  مناسب افرادیست که میخواهند عزت نفس و اعتماد به نفس خود را بالا ببرند

دوره رابطه رویایی مناسب افرادیست که میخواهند با کارکرد قوانین جهان هستی در روابط آشنا بشوند

دوره رابطه رویایی مناسب افرادیست که میخواهند یک رشد شخصیتی اساسی را تجربه کنند

 

و همچنین در این فایل استاد بهره دار در مورد معیارهای مهمی که تمام خانمها از یک رابطه عاشقانه میخواهند، مانند صداقت، احترام، محبت، پشتیبانی، عشق، همراهی، همفکری، مشورت و ... صحبت کرده و از تجربیات خود در رابطه ای که تمام این معیارها در آن وجود دارد میگویند.

 

سید کاظم فلاح – سیده غزل بهره دار

 

نظرات

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

محصولات پیشنهادی مرتبط