چگونه رابطه مان را از سرد شدن نجات دهیم؟


در اغلب موارد مردم وارد روابطی میشوند که در ابتدا بسیار عاشقانه و زیبا است ، همه چی خوب پیش میرود و دو طرف نسبت به همدیگر احساس خوبی دارند . اما بر اثر گذر زمان ، آرام آرام رابطه عادی میشود ، اختلافات شروع شده و  آن عشق و عاشقی اول رابطه جای خود را به بحث و درگیری و سردی میدهد .

 

اگر شما فرد مجردی هستید که در مورد این اتفاق زیاد شنیده اید و نمیخواهید که در رابطه خود در آینده درگیر این شرایط شوید .

*  اگر در رابطه تان همچین مشکلی دارید ، و بر اثر اختلافات و درگیری های زیاد رابطه شما و شریکتان به سردی کشیده شده .

*  اگر از بودن در رابطه با شریکتان رنج میبرید اما به خاطر احساس دلسوزی که نسب به طرف مقابل دارید این رابطه را تحمل میکنید .

*  و اگر که در رابطه ای ناخواسته هستید و میخواهید که از این رابطه خارج شوید اما ظاهرا شرایط آن را ندارید .

 

این محصول برای شما آماده شده تا به شما بگویم که تنها دلیل اینکه ما نمیتوانیم آن روابط پایدار و عاشقانه ای که همیشه آرزویش را داشتیم را تجربه کنیم ، خودمان هستیم و این موضوع هیچ ربطی به شریک رابطه ما ندارد . ما نمیتوانیم به دنبال دلیل برخورد نامناسب فرد مقابل خود بگردیم و بعد با تمام قوا سعی در تغییر آن داشته باشیم ! ما توان همچین کاری را نداریم ...

تنها کاری که میتوانیم انجام بدهیم این است که افسار ذهن خودمان را در دست بگیریم ، و با استفاده از قانون ثابت جهان هستی ، اتفاقات ، شرایط ، افراد و رفتارهایی را که میخواهیم در زندگیمان خلق کنیم . چون ما این قدرت فوق العاده را داریم و من در این محصول به شما میگویم که چگونه این قدرت بی نظیر را در خود زنده کنید.

جالب است بدانید که وقتی شما این قدرت را در خود فعال میکنید روابط شما در تمام جوانب آن تغییر میکند ، یعنی فکر نکنید که دلیل برخورد نامناسب طرف مقابلتان یک چیز است و دلیل سردی در رابطه فیزیکی با شریک زندگیتان چیز دیگریست ! تمام این سردی ها تنها یک دلیل دارد و آن عدم هماهنگی 2 نفر و وجود خلاء های احساسی در وجود هر فرد است . زمانی که فردی با خودش و اصل وجودش هماهنگ باشد شخصی مثل خودش را به زندگیش جذب میکند و یا رفتار شریک زندگیش  به همان شکلی که میخواهد تغییر میکند . چون یک فرد هماهنگ با خود همواره تمرکزش بر روی خواسته هایش است و کار جهان هستی برآورده کردن درخواست های ماست. حال خواسته ما رفتار مناسب باشد ، محبت دیدن باشد و یا رابطه فیزیکی مناسب و این موضوع در تمام جنبه های یک رابطه صادق است و به شکل ثابت عمل میکند . 

 

رسالت این برنامه این است که با توجه به تجربیات خودم در روابط بد و نامناسب گذشته ام ،  و سپس تغییراتی که در افکار و باورهایم دادم ، و روابط بی نظیر و فوق العاده ای که هم اکنون دارم ، با استفاده از تجربیاتم در رابطه عاشقانه بی نظیری که با نیمه پیدا شده ام کسب کردم ، رابطه ای که هر روز عاشقانه تر و مستحکم تر میشود به شما بگویم :

 

- برای اینکه دچار رابطه سردی نشویم چه کار کنیم؟

- اگر رابطه ما به سردی کشیده شده برای درست شدن این رابطه چه بکنیم؟

- چه کار کنیم که گرفتار افراد ناخواسته ، با ویژگی های نامناسب نشویم؟

- چه کار کنیم به فردی جذاب و قوی تبدیل شویم تا مردم عاشق ما بشوند؟

- چگونه باشیم تا در برخورد با مشکلات در رابطه با طرف مقابلمان به هم نریزیم و رابطه را خراب نکنیم؟

 

ما برای تجربه یک رابطه عاشقانه تنها نیاز به رعایت 1 اصل داریم و آن این است که ...

 

سید کاظم فلاح

فایل صوتی معرفی محصول چگونه رابطه مان را از سرد شدن نجات دهیم؟ دانلود  6 mg  4  دقیقه 

 

میکس تصویری محصول چگونه رابطه مان را از سرد شدن نجات دهیم؟

دانلود  14 mg  2 دقیقه 

 

میکس صوتی محصول چگونه رابطه مان را از سرد شدن نجات دهیم؟ دانلود  2 mg  2 دقیقه 

 

مشخصات فایل:

مدت زمان: 32 دقیقه

حجم فایل صوتی: 25 مگابایت

حجم فایل تصویری: 197 مگابایت

 

ما به شما قول میدهیم که اگر به آموزه های در این فایلها عمل کنید و آنها را بپذیرید تغییرات بسیار زیادی در تمام جوانب زندگیتان خواهید دید

 

نکته : با خرید دانلودی این محصول

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.

2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.

3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه : بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

نظرات

به این محصول امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این محصول 5