ضرورت افزایش عزت نفس قبل از رابطه عاشقانه

24 ارديبهشت 1398 / 1 دیدگاه


 

من در گذشته به دلیل نداشتن عزت نفس، در روابطم دچار مشکلات فراوانی میشدم! از خودپریشانی های حاصل از "جواب رد" شنیدن بگیر، تا عدم توانایی در ارتباط صحیح برقرار کردن به دلیل عدم احساس ارزشمندی و خود کم بینی!

اما زمانی که فهمیدم من با نوع نگاهی که به خود دارم، رفتار دیگران با خودم را مشخص میکنم.

زمانی که فهمیدم من با طرز تفکرم ( باورهایم ) نسبت به خودم و چیزی که لایقش هستم ، دقیقا همان شکل شرایط و افراد را در زندگی تجربه میکنم.

زمانی که فهمیدم من با باورهایم نسبت به موضوع ازدواج و جنس مخالف ، همان شکل افراد و شرایطی را به زندگی ام دعوت میکنم که در ذهن خود مرتب به آنها فکر میکنم.

به صورت جدی تصمیم گرفتم بر روی ذهنم کار کنم.

تصمیم گرفتم خودم را ارزشمند بدانم تا دیگران نیز من را ارزشمند بدانند.

تصمیم گرفتم افکار و باورهای مخرب و محدود کننده ای که مدام به من میگفت : دختر خوب برای ازدواج وجود ندارد، آدمها ثبات تصمیم گیری ندارند! اصلا آدم خوب کجا بود؟! دخترها فقط از پسرهای چرب زبان و پولدار خوششان می آید و از این دست باورها را تغییر دهم و به جای آن باورهای قدرتمند کننده ای بسازم که به من احساس لیاقت و فراوانی بدهند، تا نتایج متفاوتی بگیرم.

زمانی که به صورت جدی این تصمیمات را گرفتم و به آنها عمل کردم ورق زندگی من برگشت و رابطه فوق العاده و شخصیت قدرتمندی که هم اکنون دارم شکل گرفت.

دوست عزیزم تمام مشکلاتی که فکر میکنی در حوزه روابط میتواند رخ دهد از کمبود عزت نفس و عدم درک قانون جهان نشئت میگیرد. افزایش عزت نفس به تنهایی میتواند بسیاری از مشکلات در رابطه عاشقانه و زندگی شخصی ما را از بین ببرد و از ما شخصیتی بسازد که به شیوه ای فوق العاده و متفاوت زندگی میکنیم.

تمام خودپریشانی های افراد در مواجه با شنیدن پاسخ منفی!

تمام ضعف ها در تصمیم گیری برای ادامه رابطه یا قطع کردن آن!

تمام عدم توانایی ها در ارتباط برقرار کردن با افراد و جنس مخالف!

تمام افراد نامناسبی که در زندگی شما وارد میشوند!

تمام مشکلات و درگیری ها و بحث ها در روابط!

همه و همه از کمبود عزت نفس افراد ناشی میشود.

لذا بسیار مهم است امروز بیش از همیشه ضرورت افزایش عزت نفس قبل از ایجاد رابطه عاشقانه را درک کنید تا به لطف پروردگار مهربان با شخصیتی استوار و قدرتمند رابطه ای سرشار از عشق و محبت و مودت را برای خود و نسل آینده خود خلق کنید.

 

سید کاظم فلاح

 


فایل تصویری معرفی - 3 دقیقه

 


فایل تصویری ضرورت افزایش عزت نفس قبل از رابطه عاشقانه - 29 دقیقه

 


فایل صوتی ضرورت افزایش عزت نفس قبل از رابطه عاشقانه - 29 دقیقه

 

نظرات

یاری
۱۳۹۸/۰۲/۲۵۱
پاسخبا سلام خدمت آقای فلاح
واقعا از شنیدن فایلتون لذت بردم. خیلی عمیق و برمحتوا بود.صحبتاتون . امیداوارم بتونیم ههممون به این نوع روابط هدایت بشیم.
جون واقعا زندکی حیفه سر مسایل جزیی و بیش با افتاده هدر بره.
بازم بی نهایت سباسکزارم ازتون
روز به روز موفق تر و شادتر باشید.

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 1