مفهوم آزادی در رابطه عاشقانه

13 خرداد 1398 / 3 دیدگاه


 

مفهوم آزادی در رابطه عاشقانه

من کاملا بر این باورم که خانمها نیز مانند آقایان آزادی کامل در زندگی دارند و مردسالای یا زن سالاری یک مشت خرافات بیهوده است که جز تفرقه و محدودیت و احساس بد نتیجه دیگری در رابطه ایجاد نمیکند! بحث مشورت کردن و اجازه گرفتن برای انجام یک سری کارها در زندگی کاملا یک موضوع دو طرفه و برای رعایت حرمت و احترام و افزایش جو عاشقانه است! زمانی دو طرف به چنین درکی خواهند رسید که عزت نفس کافی داشته باشند. این موضوع که یکی از طرفین باید تحت اختیار طرف دیگر باشد کاملا یک موضوع رد شده و مخالف با قوانین جهان هستی است.

پس اگر شما خانمی هستید که فکر میکنید با ازدواج کردن محدودیت هایی برای تحصیل، خروج از کشور، رسیدن به اهدافتان و یا هر تصمیم دیگری در زندگی برایتان ایجاد میشود باید از همین الان شروع به تغییر باورهای خود کنید و باور کنید که انسانی کاملا آزاد و مستقل هستید و آزادی شما در چنگال مرد آینده شما نیست!! در غیر این صورت اگر باور داشته باشید که با ازدواج دچار محدودیت میشوید و آزادی شما در جنبه هایی از زندگی گرفته خواهد شد، مردهایی را به زندگی خود دعوت میکنید که قطعا شما را محدود خواهند کرد!

مهم نیست که قوانین کشور چه میگویند! مهم این است که قانون جهان هستی چه میگوید. شما اگر با ترس از قوانین کشوری ( که یک سری حق و حقوق را به آقایان میدهد!) تلاش کنید که قبل از ازدواجتان شرط و شروطی مبنی بر داشتن آزادی و استقلال بگذارید، به این معنیست که شما باور ندارید که انسانی آزاد هستید و میخواهید با گذاشتن شرط و شروط و عقد قرار داد موضوع آزادی خودتان را به ثبت برسانید! تا در آینده دچار مشکل نشوید. مانند بردگانی که به دنبال حکم آزادی خود میگردند! اما این شرط و شروط ها نمیتوانند زندگی شما را رویایی، پایدار و عاشقانه کنند. چیزی که زندگی شما را رویایی، پایدار و عاشقانه میکند باورهای قدرتمند شما نسبت به خودتان است! آگاهی از قوانین جهان هستی و افزایش عزت نفس شماست. رسیدن به صلح درونی با خودتان و تلاش برای درک بهتر و عمیق تر معنای زندگی است. زیرا که وقتی چنین قدرتهایی را در وجود خود میسازید شما به یک صلح درونی با خود خواهید رسید و به هیچ وجه حاضر نخواهید بود با پرداختن به موضوعات حاشیه ای و بی اهمیت آن صلح درونی را بر هم بزنید. در این صورت است که در آینده دچار هیچ مشکلی نخواهید شد که بخواهید از قبل شرط و شروطی برای آن گذاشته باشید!

پس تمام تمرکز خود را بر روی ساختن این باور بگذار که خودت خالق زندگی ات هستی و کاملا آزاد و مستقل آفریده شده ای و با داشتن چنین باورهایی فردی را به زندگی خود جذب خواهی کرد که دقیقا همین طرز تفکر را میپسندد.

سید کاظم فلاح

 


فایل تصویری معرفی - 3:16 دقیقه

 


فایل تصویری مفهوم آزادی در رابطه عاشقانه - 26 دقیقه

 


فایل صوتی مفهوم آزادی در رابطه عاشقانه - 26 دقیقه

 

نظرات

M Kh
۱۳۹۸/۰۳/۱۴۰
پاسخسلام.پشاپیش عیدتون هم مبارک
به نظرم محبث خیلی خوب و جالبی بود. ازتون ممنونم.منم قبلا همین دیدگاه داشتم ولی با کار کردن رو خودم نسبت به قبل بهتر شدم. ولی هنوز هم ته وجودم این باورها هست.
دارم گوش دادن به فایل های شما و تمرین هر روز روی عزت نفسم کار می کنم.ولی گاهی می بینم دوباره این باورها بهم هجوم می یارن و باز روز از نو روزی از نو
چه کار باید کنم تا این باورها نهادینه و دایمی بشه و وسط کار کم نیارم و نا امید نشم
با تشکر از صحبت های ارزشمندتون
گروه باور
گروه باور
۱۳۹۸/۰۳/۱۴۰

دوست عزیز سلام

باید بپذیرید که تغییر یک ذهن محدود که طی سالها مورد هجوم افکار محدود کننده بوده ، یک شبه اتفاق نمی افتد.برای تغییر باورها باید زمان بگذارید .با صدای خود فایل ضبط کنید و گوش کنید. بنویسد تفکر کنید ، قران بخوانید ، با خود صحبت کنید و از همه مهمتر از خداوند هدایت و کمک بخواهید تا شما را یاری کند که قطعا این کار را خواهد کرد.

اما بسیار مهم است که صبور باشید عجله نکنید و در برابر افکار محدود خود مقاومت نکنید و احساس بد به خود راه ندهید ، بپذیرید که افکار منفی می آیند اما زمانی که از راه رسیدند باید تمرکز خود را بر روی افکاری بگذارید که احساس بهتری به شما بدهد. . با تکرار افکار مثبت و قدرتمند کننده مهارت کنترل ذهنتان را در دست خواهید گرفت و سرعت رسیدن به خواسته ها بیشتر خواهد شد.

به شما قول میدهم اگر در این مسیر بمانید و با جدیت بر روی خود کار کنید سریع تر از آنچه تصورش را بکنید به خواسته های خود خواهید رسید

موفق باشید

الناز زمانی
۱۳۹۸/۰۳/۱۳۱
پاسخسلام
واااااای وقتی این فایلو دیدم اینگار جواب سوالمو پیدا کردم
من دختری هستم بسیار مستقل و بلند پرواز به خیلی از هدف هام هم رسیدم ولی نمیتونستم ازدواج کنم بعدا متوجه شدم که باورهای به شدت ضد ازدواج دارم این باور که با ازدواج محدود میشم و ....که دور و اطرافیانم همش بهم گفته بودم
اینقدر این باور تو ذهنم تزریق شده که هرکاری میکنم نمیتونستم تغییرش بدم
همش ذهنم رو این باور درگیره
این فایلو دیدم اینگار جواب سوالمو دیدم....ممنون از شما

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 4