درباره ما


داستان تولد دوباره ما

روزی که دیدمش رو دقیقا یادمه. برای جلسه معرفی کار اومده بود شرکتمون و من هم قرار بود کارمونو بهش معرفی کنم. از همون روز اول یه احساس خیلی خوبی بهش پیدا کردم. خیلی دوست داشتم که توی شرکتمون مشغول به کار بشه و همین اتفاق هم افتاد. من دیگه اون آدم سابق نبودم. چند ماهی بود که داشتم فایلهای آموزشی در مورد قانون جذب و تغییر باورها رو گوش میدادم و خیلی روی خودم داشتم کار میکردم. احساسم تو چند ماه اخیرش به شدت خوب بود و اصلا به فکر این نبودم که چقدر دوست دارم نیمه گمشدمو پیدا کنم. یعنی دیگه مثل قدیما یه آدم ضعیفِ بی عزت نفس و بی اعتماد به نفس که فقط دنبال اینه که یکی بیاد تو زندگیش تا تنها نباشه نبودم. کاملا داشتم خودمو پیدا میکردم. تمام فکرو ذکرم شده بود سپاسگزاری کردن بابت نعمت هایی که دارم. تمام تمرکزم شده بود رشد و پیشرفت و بهتر کردن افکار و شخصیتیم، و قطعا به خاطر این همه تغییرات و احساس خوبی که از خودم و زندگیم داشتم، در حال ورود به مرحله جدیدی از زندگیم و آشنایی با آدمی بودم که سالیان سال آرزوشو داشتم. اولش رابطه فقط در حد همکار بود اما با توجه به معیارهایی که از فرد رویاییم در وجودش میدیدم آروم آروم داشتم بهش علاقه مند میشدم. آخه معیارهامم دیگه عوض شده بود. دیگه مثل قبلا معیارهام فقط ظاهر قشنگ و یه سری معیارهای بچه گونه نبود. فهمیده بودم که فقط ذهنیت یه آدمه که مهمترین معیار یک رابطه عالیه. فهمیده بودم که باید ببینم طرفم چقدر اول به خودش احترام میزاره! چقدر وابسته نمیشه. چون دیگه اینو درک کرده بودم که وقتی به خودت احترام بزاری به دیگران هم احترام میزاری و به همین ترتیب دیگران هم برات ارزش و احترام قائل میشن. اصلا هم وابسته به حضورش نبودم چون من دیگه مثل قبل کمبود و خلاء نداشتم. من احساس آرامشمو از ارتباط فوق العاده ای که با خودم و خدای خودم پیدا کرده بودم میگرفتم. وابستگی با عشق خیلی فرق داره. اینو خیلی ها نمیدونن!! و تو روابطشون وابسته طرف میشن و به شدت ضربه میخورن. چند سالی بود که تمام هدفم تو زندگی رشد کردن و موفقیت بود. از داستان استارت آپ هایی که شرکت کردمو سایت فیلم و سریالی که زدمو تلاش برای زدن فست فودی که آرزوشو داشتم تا مهاجرتم به یه محله فقیر نشین توو مشهد! اونم توو سخت ترین شرایطو توو یه خونه داغون که حتی آبم نداشت! بعدشم که برگشتنم به تهران و پیدا کردن یه شریک و راه اندازی فست فودم بدون هیچ سرمایه ای! تا 2 سالی که توی نتورک کار کردم!! هیچ وقت تو زندگیم نخواستم یه جا بشینم و اجازه بدم زندگیم معمولی بگذره. من همیشه تنها آرزوم این بود که آدم موفقی باشم و به این آرزوم هم رسیدم ، یعنی درک کردم موفقیت واقعی یعنی چی و بدستش آوردم و دارم باهاش زندگی میکنم.

چند ماهی باهم کار کردیم و اواخر سال 95 من ازش خواستم یه روز بیاد دفتر تا باهم یه جلسه داشته باشیم. از کرج میومد تا خیابون بهشتی تهران! واقعا چی تو وجودش اونو میکشوند که این همه راهو بیاد برای یه مشت وعده وعید! خودِ منو چی مجبور میکرد اون همه راهو هر روز بیام تا دفتر؟ کاری که فقط وعده وعید بود! الان میدونم چی مارو میکشوند. اون خدایی که داشت مارو هدایت میکرد به سمت چیزی که میخواستیم. همه اون کارهایی که انجام شد اون مسیری بود که ما باید میرفتیم تا باهم آشنا بشیم و به افرادی که الان هستیم تبدیل بشیم.

اومد شرکت، رفتیم تو یه اتاق. نشست روی یه نیمکت و منم نشستم رو صندلی بقل تخته. نمیدونم چند ساعت شد اما فقط میدونم که داشتم باهاش در مورد قانون جذب و فرکانس و تغییر باور و شکرگزاری و تموم چیزهایی که تو 6 ماه قبلش یاد گرفته بودم و کاملا زندگیمو داشت تغییر میداد صحبت میکردم. خیلی با دقت گوش میداد و نوت برداری میکرد. همیشه دفتر و خودکارش برای نوت برداری همراهش بود. از همون روز اول این ویژگیش چشم منو گرفته بود که خیلی دختر باهوش و زرنگیِ. به خودشم خیلی میگفتم. خیلی خیلی راحت و بدون هیچ مقاومتی تمام حرفامو پذیرفت.

کلی در مورد قوانین صحبت کردیم. البته من اون موقع به اندازه الان آگاهی و درک از قوانین پیدا نکرده بودم. اما همونایی که میگفتمو خیلی خوب گوش میداد. اصلا نمیتونم تصور کنم اون موقع چجوری داشتم پای تخته حرف میزدم. آخه قبلنا من بادی لنگواجم خیلی افتضاح بود.اما همیشه ما خودمون فکر میکنیم خیلی داغونیم در حالی که از دید دیگران اصلا اینجوری نیست. یعنی در حالی که من فکر میکنم اون موقع خیلی دستو پا شکسته و داغون داشتم این قوانینو براش توضیح میدادم اون خیلی با دقت به همه حرفام گوش میداد. اون انگار که تشنه شنیدن چنین حقایقی بود. مثل خودم که عمری دنبال گمشده ای در وجود خودم بودم و با آشنایی با قانون جهان پیداش کرده بودم. اون روز و اون جلسه میعادگاه پیمانی بین ما بود برای شروع تحولی در زندگیمون. برای فهمیدن و عمل کردن به قوانینی که ما رو به هر آنچیزی که میخواهییم برسونه.

هر چی در مورد قوانین جهان و بحث تغییر باورهامون باهم حرف میزدیم علاقمون بهم بیشتر و رابطمون زیباتر میشد. توی همون شرکت چند تا دوره رایگان باهم برگزار کردیم و بعد تصمیم گرفتیم کلا از اونجا بیایم بیرون و در همین حوزه که به شدت بهش علاقه پیدا کرده بودیم ادامه بدیم. از اونجایی که هر دومون به مبحث آموزش علاقه داریم تصمیم گرفتیم که قوانینی رو که خداوند در جهان وضع کرده تا با استفاده از اون انسانها زندگیشون رو هر جوری که میخوان خلق کنن، هر روز بهتر و بهتر درک کنیم به گسترش این آگاهی ها بپردازیم. آگاهی هایی که باعث شد تا ما به درک ساختن یک رابطه رویایی برسیم، که هر روز صدها بار به خاطرش سپاسگزارم. آگاهی هایی که باعث شد محدودیت ها و سقف های ذهنیمون برداشته بشه و قدرت تجسم سازی آرزوهامونو پیدا کنیم و به خیلی از اونها مثل خونه ای که بدون هیچ سرمایه ای صاحب خانه اش شدیم برسیم. آگاهی هایی که باعث بالا رفتن عزت نفس و اعتماد به نفسم شد و باعث شد به هیچ وجه حرف دیگران در زندگیمون تاثیر نداشته باشه و با قدرت تمام به سبک شخصی خودمون زندگی کنیم. درک این قوانین باعث شد که در همون روزهای اول آشناییمون بتونیم بفهمیم که نیمه گمشده همدیگه هستیم وهمچنین از سرد شدن رابطمون هم جلوگیری کنیم.

درک این قوانین به ما یاد داد که چجوری میشه به بهترین احساسات جهان یعنی آرامش دست پیدا کنیم و زندگی رویایی و رو به رشدی را برای خودمون بسازیم. از این رو از شما دوست عزیز که تا اینجای این داستان زیبا را خوانده ای میخواهم که به قلبت رجوع کنی و از خودت بپرسی : که آیا مایل هستی که فارغ از تمام سختی هایی که میبینی، فارق از تمام واقعیت های اطرافت، زندگی به سبکی بسیار زیبا تر و آرامش بخش تر را تجربه کنی؟ چرا که ما خواستیم و به لطف خدای مهربان به آن دست پیدا کردیم. اگر توام چنین آرزویی در قلبت شکل گرفت از فایلهای رایگان سایت شروع کن و بارها و بارها آنها را گوش بده. حتما فایلهای کتاب معجزه سپاسگزاری را دانلود کرده و هر روز یکی از فایلهای آن را گوش داده و تمریناتش را با جدیت انجام بده. عضو کانال تلگرام (@kazemfallah) و اینستاگرام (@gharare.mosbat) ما بشو و فایلهای آموزشی را با جدیت دنبال کن. من به شما قول میدهم که اگر با تعهدی جدی برای تغییر افکارت، مطالب این سایت را دنبال کنی و پا جای پای ما بگذاری به چنان احساسات شگفت انگیز و زندگی بی نظیری خواهی رسید که هم اکنون فکرش را هم نمیتوانی بکنی.

 

سید کاظم فلاح

نظرات

بهروز وقا
۱۳۹۷/۰۹/۱۸۰
پاسخآرزو دارم روز آنقدر بی نیاز(نه لزوما پولدار و متمول ) شویم که داشته هایمان را بی منت و تمنا در اختیار مشتاقان و نیازمندان قرار دهیم . با عنایت و توفیق بی نیاز مطلق
راضیه عظیمی
۱۳۹۷/۰۲/۲۳۰
پاسخسلام وقت بخیر.
ببخشید میخواستم بدونم تفاوت دوره ای که توی اپلیکشن هست و دوره آنلاین جذب نیمه گمشده از نظر محتوا و نتایج چیه؟ خیلی ممنون از شما.
گروه باور
گروه باور
۱۳۹۷/۰۲/۲۳۰

با سلام

شما باید این سوال را در بخش خود محصول قرار میدادید . اپلیکیشن نیمه گمشده خلاصه کوچکی از دوره کامل صوتی و تصویری جذب نیمه گمشده وجود من هست .  هدف دوره تصویری یک رشد شخصیتی عالی و موفقیت در تمام جوانب زندگی و همچنین جذب همسر رویایی میباشد . در دوره تصویری آقای فلاح به شکل خـــیلی کامل به توضیح قوانین کیهانی و نقش افکار و باورهای ما در اتفاقات زندگیمون و رسیدن به خواسته هامون پرداختن ، همچنین در مورد مبحث بسیار مهم هماهنگی با خود واقعی ( آن که به راستی هستیم ) توضیحات خــیلی کاملی دادن و در واقع این مبحث مهمترین بخش زندگی ما برای رسیدن به تمـــام خواسته هامون هست که در اپ به شکل مختصر تری توضیح داده شده . موضوع نحوه برخورد با مشکلات و تضادها در زندگی را هم کامل باز کردن . در این دوره تستی ( تست جذب نیمه گمشده ) قرار دارد که شامل 50 تا سوال هست که این 50 تا سوال باورهای شما در مورد مبحث ازدواج و آشنایی با فرد رویایی را بیرون میکشد و عزت نفس شما و مقدار آگاهی از قوانین جهان را به شما میگوید و بعد به این 50 تا سوال به شکل کامل پاسخ داده شده و باورهای قدرتمند کننده ای که باید برای جذب نیمه گمشده و ساختن یه رابطه بی نظیر و عاشقانه در ذهن بسازید را کامل توضیح دادن . همچنین توضیحات مفصلی در مورد عزت نفس و اعتماد به نفس و روش های بالا بردن آن و روش های رسیدن به احساس خوب داده شده که مهمترین موضوع در مبحث ازدواج و جذب همسر رویایی هست

این دوره علاوه بر اینکه راه جذب همسر دلخواه و رویایی و راه جذب تمام خواسته هایتان را به شما نشان میدهد ، به رشد شخصیتی شما بسیار کمک میکند که در روابط آیندتان بسیار موفق باشید ، و همچنین در زمینه های دیگه زندگی مثل کسب و کار ، احساس آرامش و اطمینان از آینده ، اعتبار و جایگاه اجتماعی ، ارتباط با خداوند و سلامتی بسیار تاثیر گذار است و میتوانم بگویم یک دوره کامل برای یه رشد شخصیتی بی نظیر در زندگی و روابط و مخصوصا مبحث ازدواج هست.

قطعا دوره ای به این کاملی و مفصلی ، آگاهی بسیار بیشتری به شما میدهد ، تمرینات بیشتری دارد ، آقای فلاح از تجربیات خودشان خیلی بیشتر صحبت کردن و قطعا نتایج بسیار بزرگتری برای شما دارد تا خلاصه ای از این صحبت ها . 

 

موفق باشید

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 6

محصولات پیشنهادی مرتبط