سوره صف آیه 2 : کَبُرَ مَقْتًا عِنْدَ اللَّهِ أَنْ تَقُولُوا مَا لَا تَفْعَلُونَ ---- نزد خدا سخت ناپسند است که چیزى را بگویید و انجام ندهید

درباره ما


من فقط عکسم را فوتوشاپ کردم ! تغییر زمانی اتفاق می افتد که از شرایط زندگی ات مستاصل شده باشی . از شدت تحقیر ها به دلیل نداشتن عزت نفس و اعتماد به نفس ، از شدت سرگردانی و احساس تنهایی ، خسته از تجربه روابط بد ، خسته از نبود عزت و احترام ، از وضعیت بد مالی و اتفاقات بد و مشکلات پی در پی!

نمیخواهم بگویم بد بختو بیچاره بودم ! خانواده خوبی دارم اما من از درون تهی بودم .اصلا نمیدانستم از زندگی ام چه میخواهم ، فقط میدانستم میخواهم قوی شوم ، میخواهم رشد کنم . فقط یک دنیا انگیزه داشتم برای معمولی نبودن !

شنیده بودم اگر رویاهایت را تجسم کنی میتوانی به آنها برسی . فوتوشاپ را باز کردم و عکس سرم را بر روی بدن یکی از سخنرانان بزرگ دنیا قرار دادم . عکس را پرینت کردم و به دیوار اتاقم چسباندم . هیچ ایده ای نداشتم که قرار است چه کار کنم.

با یک انسان بزرگ آشنا شدم ، یک فرد خودساخته و موفق . استاد عزیزم سید حسین عباس منش راه درست زندگی کردن را به من آموخت . به شدت پیگیر آموزشهای ایشان شدم ، علاقه به مطالعه و تحقیق روز به روز در من بیشتر میشد .... به خودم افتخار میکنم که جزو شاگردان برتر این استاد بزرگ هستم.

همسر ایده آلم ، همان فردی که سالها فقط معیارهای رویایی از او در ذهن برای خودم ساخته بودم را به زندگی ام جذب کردم و رابطه بی نظیر ما شروع شد . اشتیاق شدید من و شریک زندگی ام به آموزش باعث شد تصمیم بگیریم با استفاده از نتایجمان این راه موفقیت در روابط و آرامشی که خودمان لمسش کرده بودیم را به دیگران هم نشان بدهیم.

زمانی که اولین دوره حضوری کارگاه تغیر باور را به همراه نیمه پیدا شده ام ( خانم بهره دار) برگزار کردم اصلا به یاد آرزویی که قبلا داشتم نبودم ، تا زمانی که چشمم به یکی از عکس هایی که در دوره از من گرفته بودند افتاد !

عکس تشابه بسیار زیادی با همان عکسی که مدتها پیش فتوشاپ کرده بودم و یکی از خواستهای بزرگم بود داشت .

از آن زمان دیگر مطمئن شدم که علاقه و رسالت من در همین مسیر است . میدانستم که رسالتم این است تا بگویم چگونه نیمه گمشده وجودی ات (خودت) را پیدا کنی تا به آرامش برسی و بعد از آن به نیمه گمشده ات (فرد رویاییت) برسی تا رابطه ای سرشار از آرامش و عشق الهی را تجربه کنی.

میدانستم که یکی از بزرگترین راه های رسیدن به آرزو تجسم سازی است و میخواستم که این موضوع را به همه بگویم.

با این هدف والا و رسالت بزرگ گروه باور را تشکیل دادیم تا به خاطر داشته باشیم که همه تغییرات از ساختن باورهای قدرتمند کننده شکل میگیرید

نظرات

بهروز وقا
۱۳۹۷/۰۹/۱۸۰
پاسخآرزو دارم روز آنقدر بی نیاز(نه لزوما پولدار و متمول ) شویم که داشته هایمان را بی منت و تمنا در اختیار مشتاقان و نیازمندان قرار دهیم . با عنایت و توفیق بی نیاز مطلق
راضیه عظیمی
۱۳۹۷/۰۲/۲۳۰
پاسخسلام وقت بخیر.
ببخشید میخواستم بدونم تفاوت دوره ای که توی اپلیکشن هست و دوره آنلاین جذب نیمه گمشده از نظر محتوا و نتایج چیه؟ خیلی ممنون از شما.
گروه باور
گروه باور
۱۳۹۷/۰۲/۲۳۰

با سلام

شما باید این سوال را در بخش خود محصول قرار میدادید . اپلیکیشن نیمه گمشده خلاصه کوچکی از دوره کامل صوتی و تصویری جذب نیمه گمشده وجود من هست .  هدف دوره تصویری یک رشد شخصیتی عالی و موفقیت در تمام جوانب زندگی و همچنین جذب همسر رویایی میباشد . در دوره تصویری آقای فلاح به شکل خـــیلی کامل به توضیح قوانین کیهانی و نقش افکار و باورهای ما در اتفاقات زندگیمون و رسیدن به خواسته هامون پرداختن ، همچنین در مورد مبحث بسیار مهم هماهنگی با خود واقعی ( آن که به راستی هستیم ) توضیحات خــیلی کاملی دادن و در واقع این مبحث مهمترین بخش زندگی ما برای رسیدن به تمـــام خواسته هامون هست که در اپ به شکل مختصر تری توضیح داده شده . موضوع نحوه برخورد با مشکلات و تضادها در زندگی را هم کامل باز کردن . در این دوره تستی ( تست جذب نیمه گمشده ) قرار دارد که شامل 50 تا سوال هست که این 50 تا سوال باورهای شما در مورد مبحث ازدواج و آشنایی با فرد رویایی را بیرون میکشد و عزت نفس شما و مقدار آگاهی از قوانین جهان را به شما میگوید و بعد به این 50 تا سوال به شکل کامل پاسخ داده شده و باورهای قدرتمند کننده ای که باید برای جذب نیمه گمشده و ساختن یه رابطه بی نظیر و عاشقانه در ذهن بسازید را کامل توضیح دادن . همچنین توضیحات مفصلی در مورد عزت نفس و اعتماد به نفس و روش های بالا بردن آن و روش های رسیدن به احساس خوب داده شده که مهمترین موضوع در مبحث ازدواج و جذب همسر رویایی هست

این دوره علاوه بر اینکه راه جذب همسر دلخواه و رویایی و راه جذب تمام خواسته هایتان را به شما نشان میدهد ، به رشد شخصیتی شما بسیار کمک میکند که در روابط آیندتان بسیار موفق باشید ، و همچنین در زمینه های دیگه زندگی مثل کسب و کار ، احساس آرامش و اطمینان از آینده ، اعتبار و جایگاه اجتماعی ، ارتباط با خداوند و سلامتی بسیار تاثیر گذار است و میتوانم بگویم یک دوره کامل برای یه رشد شخصیتی بی نظیر در زندگی و روابط و مخصوصا مبحث ازدواج هست.

قطعا دوره ای به این کاملی و مفصلی ، آگاهی بسیار بیشتری به شما میدهد ، تمرینات بیشتری دارد ، آقای فلاح از تجربیات خودشان خیلی بیشتر صحبت کردن و قطعا نتایج بسیار بزرگتری برای شما دارد تا خلاصه ای از این صحبت ها . 

 

موفق باشید

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 4

محصولات پیشنهادی مرتبط