دوره " بهترین دیدگاه برای خلق شرایط دلخواه "


 

اگــر میخواهید به خواسته هایتان برسید  باید شرایط دلخواه تان را خـلق کنید

و برای خلق شرایط دلخواه تان باید دیدگاهی عمیق و متفاوت به زندگی داشته باشید

نمیگویم به تمام خواسته هایم رسیده ام، زیرا خواسته های انسان تمامی ندارد! اما میگویم :

به بزرگـترین خواسته خود رسیده ام آرامــش و اطمــینان تحت هـــر شرایطی میباشد

 


بیشتر بدانیم :

زمانی که صحبت از رسیدن به رویا ها میشود، اکثریت مردم فکر میکنند رسیدن به رویاها تلاش بیشتر همراه است!

اما وقتی افرادی را میبینیم که علی رغم تلاش بسیار زیاد هنوز به خواسته هایشان نرسیده اند، متوجه میشویم تلاش فیزیکی به تنهایی عامل تحقق خواسته ها نیست! بلکه عامل بسیار مهمی دیگری در رسیدن به خواسته ها نقش دارد و آن " نوع تفکر " ماست.

نوع تفکر ما اولویت هایمان را در زندگی مشخص میکند.

نوع تفکر ما مسیر زندگی مان را مشخص میکند.

نوع تفکر ما باعث ایجاد احساس خوب و آرامش یا احساس بد و نگرانی در ما میشود.

و تنها نوع تفکر ما نشان میدهد که به خواسته هایمان میرسیم یا در ناخواسته ها میمانیم.

زمانی را به یاد دارم که هیچ شرایطی برای ازدواج نداشتم! نه خانه، نه کار، نه فرد مناسب، نه اخلاق و شخصیت خوب!! ذهنم فقط درگیر ترسها و نگرانی های بی مورد بود!! اما وقتی که با قوانین جهان هستی آشنا شدم و به دنبال آن به مطالعه قرآن پرداختم آرام آرام نگاه عمیق تری به زندگی پیدا کردم. نگاهی که به من میگفت بدون اینکه درگیر شرایط فعلی زندگی ات شوی فقط و فقط با ایمان حرکت کن.

همیشه در زندگی ام میخواستم که نگاه متفاوتی داشته باشم و زمانی که این نوع نگاه را در قرآن پیدا کرده تصمیم گرفتم تمام زندگی ام را بر طبق همین نگاه جلو ببرم. بعد از آن اولویت های زندگی ام کاملا تغییر کرد، خودم را در مسیر روشنی یافتم که مرا به تمام خواسته هایم میرساند و از تمام درگیری ها و مشغله های ذهنی رها شدم.

به اندازه ای که تلاش کردم تا بر اساس قرآن و قوانین کیهانی نگاهی عمیق تر به زندگی داشته باشم زودتر به خواسته هایم رسیدم و آرامش بیشتری را در زندگی ام تجربه کردم.

- اکنون زندگیِ کاملا هدفمندی دارم و شخصیتم همانطور که آرزو داشتم قوی شده است.

- رابطه ای عاشقانه و بی نظیر دارم، در منزل شخصی خودم زندگی میکنم و کسب و کار مورد علاقه ام را با زمانی آزاد جلو میبرم.

- از همه مهمتر در زندگی ام بیشتر از هر زمانی آرامش و اطمینان دارم.

- زندگی با این نگاه عمیق و متفاوت بی نهایت زیبا و لذت بخش است.

 نگاهی که میگوید : فقط با ایمان به خدا و فارغ از هر شرایطی به جلو حرکت کن و درگیر هیچ چهارچوب از پیش تعیین کننده ای نباش

در این دوره فوق العاده سعی کردم تا درک خودم از این نوع تفکر عمیق را با افرادی که برای "متفاوت فکر کردن و متفاوت نتیجه گرفتن" مشتاق هستند در میان بگذارم.

 

نکته بسیار مهم در مورد دوره :

توضیحات این دوره بر اساس خلق شرایط دلخواه برای ازدواج میباشد اما توضیحات به نحوه است که افراد دیگری که قصد ازدواج ندارند و یا ازدواج کرده اند نیز میتوانند به راحتی از این دوره استفاده کنند و از آموزش های آن برای ساختن این نوع نگاه عمیق به زندگی و خلق خواسته هایشان استفاده کنند.

یعنی اگر شما فردی هستید که میخواهید ازدواج کنید، یا فردی هستید که میخواهید کسب و کارتان را راه اندازی کنید و یا به هر خواسته دیگر برسید اما شرایطش را ندارید فقط و فقط باید نگاهتان به زندگی را تغییر دهید و بعد نتایج خود به خود رخ میدهد. که من در این دوره کاملا در مورد این تغییر نگاه برای خلق شرایط دلخواه صحبت کرده ام.

سید کاظم فلاح


این دوره به صورت آنلاین برگزار میشود و هر هفته یک جلسه آن توسط استاد فلاح آماده و ارائه خواهد شد


جلسه اول : قرار گرفت 

آگاهی هایی که در این جلسه به دست خواهید آورد عبارتند از :

1 - در این دوره میخواهیم به چه نگاهی برسیم؟

2 - برای خوشبختی باید نگاهی متفاوت به زندگی داشته باشیم

3 - نگاهی متفاوت به مسئله ازدواج


جلسه دوم : قرار گرفت 

آگاهی هایی که در این جلسه به دست خواهید آورد عبارتند از :

1 - اولویت اصلی ما در زندگی برای رسیدن به خواسته هایمان چیست؟

2 - بررسی اولویت زندگیمان از دیدگان قرآن

3 - مسیر آسان و لذت بخش آفرینش خواسته ها از نظر قرآن

4 - بررسی سوره لیل


جلسه سوم :  قرار گرفت 

آگاهی هایی که در این جلسه به دست خواهید آورد عبارتند از :

1 - خداوند در قرآن خود را چگونه توصیف میکند؟ ( ما و خدا یکی هستیم )

2 - نگاه سیستمی به خداوند باعث آرامش و لذت در زندگی

3 - نگاهی عمیق تر به زندگی بر اساس اولویت اصلی مان


جلسه چهارم :  قرار گرفت ( آخرین به روز رسانی 1398/02/21)

آگاهی هایی که در این جلسه به دست خواهید آورد عبارتند از :

1 - نگاهی عمیق تر به خداوند ( نیروی خلاق  هوشمند ) 

2 - با چه دیدگاهی میتوانیم با کمترین مزاحمت ذهنی همه کارها را به خداوند بسپاریم؟

3 - چگونه میتوانیم به صورت کامل به خداوند توکل کنیم؟

4 - بهترین روش برای رسیدن به رهایی آگاهانه ( خیال راحتی و اطمینان ) از هر درگیر ذهنی در مورد رسیدن به خواسته ها چیست؟

( از جمله تمامی خواسته های مربوط به ازدواج )

5- چگونه روی هیچ احدی حساب نکنیم حتی خودمان!؟

6 - چگونه حتی بزرگترین خواسته ها در نظر ما کوچک و امکان پذیر خواند شد؟

 

جلسات بعدی به همراه توضیحات آنها به محض آماده شدن بر روی سایت قرار میگیرد


 

فایل تصویری معرفی دوره " بهترین دیدگاه برای خلق شرایط دلخواه "


فایل صوتی معرفی دوره " بهترین دیدگاه برای خلق شرایط دلخواه "

 


نکته : با خرید دانلودی این محصول

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.

2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.

3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه : بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

نظرات

محدثه فتح الهی
۱۳۹۸/۰۲/۱۸۱
پاسخبا سلام خدمت استاد بزرگوار جناب فلاح
به جرات میتونم بگم یکسال بود منتظر بودم کسی اینچنین با اطمینان در مورد پروردگار و نحوه تغییر دیدگاه با من صحبت کنه اما الان متوجه شدم باید تکاملم طی میشد و در وقت مناسب به دوره شما میرسیدم، واقعا انگار خداوند از زبان شما داره با من صحبت میکنه چقد این صحبتها به دلم میشینه، چقد آرامشم بیشتر شده، شما به یادم اوردین که چقد نقاط قوت در گذشته داشتم که نادیده گرفته بودم و صرفا به یه خواسته چسبیده بودم و جالبه اصلا بلد نبودم چطوری نگاهش کنم، دوران کارشناسی تو دانشگاه به خاطر شرایط خاص دانشکده و سیستم خاص امتحان اگر تو یه درس نمیتونستیم قبول بشیم یکسال به سالهای تحصیل اضافه میشد، من ترم اول یک درس افتادم، کاملا با قطعیت گفتن پنج ساله شدی، اول ناراحت شدم ولی بعد با تغییر دیدگاه و تلاش درست علاوه بر این که به موقع کارشناسی گرفتم از همکلاسیام هم جلو زدم، در مورد سلامتی اوایل خیلی میترسیدم بیمار میشدم و تجربه چند بیماری هم داشتم، اما با تغییر دیدگاه به این که فارغ از بیماری با عشق نه با ترس از بیماری به خودم رسیدگی کردم و خیلی سریع خوب شدم هربار بیمار میشم سریع دنبال ریشه فکری و حکمت الهی میگردم و جالبه علاوه بر بهبودی یه تجربه عالی هم کسب میکنم، مثلا بار آخر به علت خشکی پوستم بود که به فکر افتادم خیلی خوشبینانه به قضیه نگاه میکردم و مطمئن بودم بالاخره حل میشه اصلا از شرایط ناراحت نبودم و میگفتم حتما دلیل خیره جالبه به علت خشکی پوست متوجه غلظت بالای خونم شدم و با درمان غلظت خشکی هم خوب شد، خوشبختانه به پول دیدگاه مثبت فراوون داشتم چون پدربزرگ و پدرم مذهبی بودن ولی پولدار و پر برکت چون پدرم همیشه به ما میگفتن پول اگر در جریان خیر باشه و در جهت کمک به بهتر شدن زندگی خودمون و دیگران باشه پاک و مقدسه و تاکید به بخشش داشتن و همیشه میگفتن کسب و کار بهانه است از آسمون پول میباره، راحت خرج کنید تا راحت دستتون بیاد، من خودم به برکت در پول و ثروت بیشتر اعتقاد دارم تا کمیت پول، و درست خرج کردن و بخشش و شکرگزاری راه برکت بخشیدن به پول میدونم. توی زمینه روابط متاسفانه از بچگی مشکل داشتم حتی با همسالام اما از وقتی از خداوند خواستم به تغییر شخصیتم کمک کنه خداروشکر در مسیرهای درست تغییر دیدگاه روابط هم افتادم یعنی همین دوره شما
واقعا سپاس گزارم
من این محصول را در تاریخ 1398/02/04 خریده ام
گروه باور
گروه باور
۱۳۹۸/۰۲/۱۹۰

خانم فتح الهی سلام

خــیلی خوشحال هستیم که شما جزو افرادی هستین که به اصل مطالب گفته شده در این دوره پی بردین و انقدر روی نگاهتون و حس و حالتون تاثیر مثبت داشته. خدارو هزاران بار شکر. در مورد باورهای فوق العاده قدرتمندی که در مود ثروت دادین بی نهایت سپاسگزارم.

حقا که از آسمان پول میباره.

حقا که اگر پول در جریان خیر باشه و در جهت کمک به زندگی خودمون و دیگران باشه پاک و مقدسه. 

راحت خرج کنید تا راحت دستتون بیاد

موفق و ثروتمند باشید.

Keshtkar  A.
Keshtkar A.
۱۳۹۸/۰۲/۰۳۱
پاسخدرود برشما
جناب فلاح ممنون از اینکه برای این دورها وقت بسیار زیادی صرف میکنید تا این دوره ها با قیمت بسیار مناسب در اختیار افرادی که بخواهند متفاوت زندگی کنند ؛قرار میدین.
پیشنهاد من این است که یک دوره که فقط به مسائل مالی پرداخته شود تهیه شود .
برای من که سالها پیش ازدواج کردم و به لطف خدا زندگی خوبی دارم مسائل مالی برایم در اولویت است هر چند که با عنایت پروردگار متعال در مغازه شخصی خودم شغل خودم را دارم و از زمانی که با این قوانین آشنا شدم رشد و پیشرفتم فوق العاده شده ...
دوست دارم یه دوره ای باشه که فقط و فقط از پیشرفت مالی و اقتصادی گفته بشه و از چگونگی برنامه ریزی مالی در چارچوب این قوانین ثابت و تغییر ناپذیر الهی که من در واقعا این قوانین را باور کردم و میخوام اون رو در کسب و کارم و زندگیم به صورت عملی پیاده کنم با کمک و راهنمایی جنابعالی .....
سپاسگزارم از شما و گروه باور .
admin
admin
۱۳۹۸/۰۲/۰۳۱

با سلام خدمت آقای کشتکار دوست عزیزم

اول از همه موفقیتتون در کسبو کار شخصیتون رو بهتون تبریک میگم

من همیشه دوست داشتم کارم رو به شدت صادقانه جلو ببرم و زمانی که تصمیم گرفتم در این حوزه فعالیت کنم با خودم عهد کردم فقط در مورد موضوعاتی صحبت بکنم که واقعا نتایج بزرگی در اونها گرفتم.

اگر من بیمار بشم به راحتی باورهامو تغییر میدم و در مدت زمان بسیار کوتاه چند روزه یا چند هفته ای سلامتی جسمانیم رو به دست میارم، چون باور مخرب خاصی در مورد سلامتی ندارم

اگر عادت اخلاقی بدی داشته باشم به راحتی اون رو برای همیشه کنار میگذارم چون به شدت بر روی خودم کنترل دارم و باور مخرب خاصی مبنی بر اینکه نمیتونم اخلاقمو تغییر بدم ندارم

اگر در رابطه عاشقانه ای که دارم مشکلی پیش بیاد به راحتی و به سادگی حلش میکنم و حتی رابطرو از قبل از عاشقانه تر میکنم چون باور مخرب خاصی در زمینه رابطه ندارم

و از همه مهمتر خـــیلی خیلی تونستم نگاه عمیقی نسبت به ارتباطم با خداوند در وجودم بسازم و روز به روز ایمانم رو بالا تر ببرم

اما در حوزه مالی باور مخرب دارم، دلیلش هم مشخصه چون عقبه و پیشینه همه ما در مورد مسائل مالی خیلی منفیه و برای همین به خودم اجازه نمیدم در مورد موضوعی که هنوز خودم در اون به نتایج بزرگ نرسیدم صحبت کنم. من نمیتونم بیام در مورد ثروتمند شدن صحبت کنم در حالی که هنوز خودم از لحاظ مالی ثروتمند نشدم. من خودم هم در مسیرش هستم

اما میتونم بیام از نگاهی عمیق و ایمانی قوی به خدا صحبت کنم که مارو نه تنها به ثروت، بلکه به همه چی میرسونه . در این دوره هم همین کارو کردم

من ایمان دارم برای رسیدن به نتایج بزرگ در هر زمینه ای ،فقط و فقط باید نگاهی عمیق تر به زندگی داشته باشیم و باورهای توحیدی قوی تری بسازیم . ایمانمون رو بالاتر ببریم و بعد کارها خودش درست میشه. نیازی به برنامه ریزی های مالی یا سرمایه گذاری های خاص نیست. وقتی خداوند رو بهتر و بهتر درک میکنیم میبینیم همه این تعریف ها فقط جنبه زمینی داره و این چهارچوب هایی که ما تو ذهنمون سختیم برای پروردگار جهانیان معنی و مفهموی نداره.  وقتی که ما خودمون رو به اون بسپاریم به مسیرهای درست و انجام کارهای درست هدایت میشیم. چون کار خداوند هدایت کردنه

لذا آرامشی که در زندگیم به واسطه این ایمان دارم با هیچ مقدار ثروتی قابل مقایسه نیست و من میتونم در مورد نحوه رسیدن به این آرامش صحبت کنم چون بهش رسیدم. 

از شما به خاطر تعریتون سپاسگزارم

به این محصول امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این محصول 5