دوره پیشرفته رابطه رویایی

 

 

من سید کاظم فلاح هستم

شخصیتی قوی و مثبت از خودم ساختم و رابطه ای عاشقانه و لذت بخش را برای خودم خلق کردم، میخواهم به شما نیز بگویم چگونه این کار را بکنید

 


 

حرف دل من

نمیدانم چگونه با کلمات احساس بی نظیری که از زندگی و رابطه ام را دارم بنویسم

لذت بخش تر از این نیست که هر روز به خودت یاد آوری کنی در رابطه ای رویایی هستی که روزی تک تک جزئیات آن را روزی آرزو میکردی.

و از آن لذت بخش تر این است که راهی آسان برای رسیدن به تمام آرزوهایت را یاد گرفته باشی و به همراه همسر رویاییت قدم به قدم به همه آنها نزدیک شوی.

و آن راه فقط و فقط هماهنگ شدن با خودت است.

آن راه فقط و فقط تغییر باورهای محدود کننده ای است که با شنیدن از دیگران آنها را پذیرفته ایم.

به نظر من داشتن یک رابطه بی نظیر و عاشقانه به شدت باعث رشد افراد در تمام جوانب زندگیشان میشود.

- وقتی که رابطه ای آرام و دل انگیز داری ، ذهنت و روحت آرام است و از زندگی لذت میبری.

- وقتی رابطه ای آرام و هدفمند داری با انگیزه و اشتیاق بیشتری همراه با همسرت برای رسیدن به رویاهایتان دست به کار میشوید.

- وقتی که رابطه ای بدون هیچ مشکلی داری هر روز سپاسگزار تر و سالم تر میشوی ( جوان میمانی چون که ذهنت آرام است )

- وقتی که در رابطه ای عاشقانه هستی میتوانی به آسانی به اهداف مالی ات برسی.

خــیلی از مردم رسیدن به چنین زندگی و رابطه ای را باور ندارند ، به دلیل اینکه با خودشان در صلح نیستند ، آنها مدام بر طبل باورهای کهنه و محدود کننده خود میکوبند.

اما باور کن چنین رابطه ای واقعیت دارد و افرادی در این جهان هستند که در این رابطه جادویی باشند.

اینها همه تجربیات من است

 

هدف من از تهیه دوره رابطه رویایی من این بود که :

  • تمام آنچه خود آموخته ام، بکار گرفته ام و بعد نتیجه گرفته ام به شما بگویم.
  • راه آسان رسیدن به همسر رویایی و تمام آرزوهایتان را به شما نشان دهم.
  • راه بهبود روابط از طریق هماهنگ شدن با خودمان را به شما آموزش دهم.

 

در دوره رابطه رویایی چه می آموزیم؟

1. شما در این دوره با قوانین کیهانی که اصلی ترین آن قانون جذب میباشد آشنا میشوید . قانونی که آگاهی از آن و بکارگیری آن مهمترین وظیفه ما در زندگیمان است . زیرا که تنها و تنها از طریق عمل به این قانون میتوانیم زندگی دلخواهمان را تجربه کنیم.

2. شما در این دوره می آموزید که چگونه ذهن خود را کنترل کنید تا ذهنی قدرتمند ، مثبت و شاد برای خلق آرزوهایتان داشته باشید.

3. شما با این دوره اولین و مهمترین عامل موفقیت خود را در تمام جنبه های زندگی و مخصوصا جذب همسر رویایی و تجربه زندگی عاشقانه تقویت میکنید، یعنی : عزت نفس و اعتماد به نفستان را بالا ببرید.

4. شما در این دوره یاد میگیرید که چگونه قانون جذب به باورها و نقطه تمرکز و توجه شما و احساسات شما پاسخ میدهد و متوجه خواهید شد که هر آنچه در زندگی تجربه میکنید را خودتان خلق میکنید.

5. شما در این دوره با نقش حیاتی باورهایتان در خلق زندگی و رویاهایتان آشنا میشوید و همچنین یاد میگیرید که چگونه و از چه روش هایی باورهای محدود کننده را کنار گذاشته و باورهایی قدرتمند در ذهن خود بسازید.

6. شما یاد میگیرید چگونه خواسته هایتان را به خداوند بسپارید و آنها را رها کنید تا خداوند آنها را به سرعت برای شما مهیا کند.

7. شما در این دوره یاد میگیرید که چگونه با مشکلات و تضادهای زندگی برخورد کنید و به جای آنکه همانند اکثریت مردم تحت تاثیر مشکلات زندگی باشید از تضادها برای رشد خود استفاده کنید.

8. شما در این دوره یاد میگیرید چگونه کنترل کاملی بر احساسات خود داشته باشید تا رابطه ای رویایی را تجربه کنید.

9. شما در این دوره می آموزید که چگونه رابطه ای عاشقانه با خودتان و خدای خودتان برقرار کنید.

10. شما می آموزید که چگونه عاشق خودتان باشید تا دیگران هم عاشق شما باشند.

11. شما یاد میگیرید که چگونه در تمام جوانب زندگی هماهنگی کاملی با خود برقرار کنید تا به هر آنچه میخواهید برسید.

12. شما یاد میگیرید که چگونه با استفاده از قانون جهانی جذب همسر رویایی و ایده آلی را که فراتر از معیارهای کنونی شماست به زندگیتان دعوت کنید.

13. شما در این دوره یاد میگیرید که چگونه نگاه متفاوت و عمیق و زیبایی به زندگی زناشویی داشته باشید و در هر لحظه کنترل کاملی بر رابطه عاشقانه خود داشته باشید تا به هیچ شکلی با همسر خود بر نخورید.

14. شما در این دوره می آموزید که اگر هم مشکلی با شریک زندگیتان دارید چگونه به راحتی آن را به عشق تبدیل کنید.

15. شما در این دوره متوجه میشوید که چقدر داشتن یک رابطه رویایی آسان است و شاید تاکنون نمیدانستید.

16. شما در این دوره اطمینان از آینده ، عشق ، ایمان و توکل ، احترام به خود و به خانواده خود ، ادب و شخصیت و روش متفاوت و آسان زندگی را یاد میگیرید.

 

این دوره به قدری کامل است که میتوانم چند صد صفحه از مزایا و نتایج فوق العاده آن بنویسم. من به لطف علم و آگاهی که از قوانین جهان و نحوه استفاده از آن، توانستم خودم و زندگیم را رشد دهم و در این دوره به شکل مفصل در مورد این آگاهی ها توضیح داده ام.

 

میکس قسمتهایی از دوره رابطه رویایی 

دانلود  53 mg  8 دقیقه 

 

 میکس قسمتهایی از دوره رابطه رویایی دانلود  7 mg  8 دقیقه  

توضیحاتی بیشتر در مورد جلسات دوره :

نام این دوره به رابطه رویایی تغییر کرده است

جلسه اول : توضیح قوانین جهان هستی قانون جذب و فرکانس  و نقش باورها در زندگی ما

مدت زمان : 35 دقیقه

---------------------------

زمانی که درک کاملی از چگونگی کار کردن جهان هستی داشته باشیم ، زمانی که بدانیم قوانین ثابت و بدون تغییری در این جهان وجود دارد که با رعایت آنها به سادگی و بدون تلاش سختی فیزیکی میتوانیم به تمام رویاهای خود برسیم زندگی بسیار شیرین تر و لذت بخش تر میشود.

هدف این جلسه آن است که شما را با قوانین اصلی جهان هستی ، قانون جذب و فرکانس و نقش باورها در زندگیمان آشنا کند تا در طی این دوره در پاسخ به سوالات تست با آگاهی از اینکه با تغییر باورهایمان میتوانیم به تمام خواسته هایمان ، و مخصوصا جذب نیمه گمشده و تجربه ارتباطات بهتر برسیم ، مسیری روشن را در زندگی آیندمان در پیش بگیریم.

 

 

جلسه دوم : کنترل ورودی های ذهن ( برای جذب نیمه گمشده یا رسیدن به هر خواسته دیگری باید ذهن خود را کنترل کنیم )

مدت زمان : 50 دقیقه

---------------------------

راه رسیدن به رویاها خیلی آسان است . کافی است ذهنمان را کنترل کنیم و حواسمان باشد چه چیزی به خورد آن میدهیم . ​اگر به دنیال رابطه رویایی ، یا جذب ثروت و یا سلامتی و هر موفقیت دیگری در هر زمینه ای هستید باید بتوانید ذهن خود را کنترل کنید . افراد موفق ذهن ثروتمندی دارند ، افراد موفق اجازه نمیدهند هر فکر منفی و مطلب پوچی وارد ذهنشان شوند، زیرا که آنها برای افکار خود و احساسات خود بسیار ارزش قائلند . چون میدانند در ما در جهانی زندگی میکنیم که قانون آن یعنی قانون جذب به افکار ، باورها و احساسات ما پاسخ میدهد و شرایطی همسنگ با باورهای ما به ما نشان میدهد.

پس اگر جهان به این شکل عمل میکند باید خیلی مراقب ورودی های ذهن خود باشیم . زیرا که باورهای ما ابزاری برای تحقق آرزوهای ما هستند

 

 

جلسه سوم : روش های تغییر باوربرای اینکه باورهایمان را تغییر دهیم از چه روشهایی میتوانیم استفاده کنیم؟)

مدت زمان : 50 دقیقه

---------------------------

در این جلسه تمام روشهایی که خودم در طی 2 سال گذشته برای تغــیر باورهایم از آنها استفاده کرده ام را به شما میگویم. روشهایی که باید هر روز از آنها استفاده کنیم و ذهن خودمان را با افکار مثبت بمباران کنیم تا باورهای قدرتمند کننده آرام آرام روی باورهای کهنه و محدود کننده قدیمی را بپوشاند تا در فرکانسی قرار بگیریم که خواسته هایمان را بینیم. این روشها برای رسیدن به تمام خواسته ها در تمام جوانب زندگی مثل جذب همسر دلخواه ، داشتن روابط عالی ، جذب ثروت ، سلامتی ، رشد شخصیتی ، ارتباط خوب با خداوند و ... یکی است و کاربرد یکسانی دارد.

 

 

جلسه چهارم : هماهنگی با خود یعنی چه؟ و چگونه با خودمان در صلح باشیم؟

مدت زمان : 45 دقیقه

---------------------------

راه رسیدن به تمـام رویاها و آرزوها و همچنین تجربه آرامشی مطلق در زندگی ، فقط هماهنگی با خود است. زمانی که با خود واقعیت یعنی روحت - خداوند- در ارتباطی عالی باشی به آسانی و با کمترین تلاش فیزیکی به تمام خواسته هایت از جمله همسر رویاییت خواهی رسید.

هدف این جلسه آن است که به شما یاد آوری کند که واقعا چه موجوداتی هستید و چه قدرتهایی دارید ، هدف ما از آمدن به این جهان مادی چه بوده است و چرا آسانترین راه برای رسیدن به تمامی خواسته هایمان را از یاد برده ایم؟ و چگونه باید از این کلید استفاده کنیم؟

چگونه میتوانیم به آسانی آرامشی از جنس عشق را به زندگی خود دعوت کنیم به شکلی که رابطه ما با همه چیز مثل پول ، افراد ، خودمان ، خانواده ، همسرمان ، فرزندانمان ، خداوند ، طبیعت ، حیوانات ، عقاید و هر آن چیزی که میتوان با آن ارتباط برقرار کرد فوق العاده شود؟

 

 

جلسه پنجم : قانون تضاد (مشکلات دوستان ما هستند) 

مدت زمان : 27 دقیقه

---------------------------

اکثر مردم دنیا در برخورد با ناخواسته ها و مشکلات زانوی غم بقل گرفته و مدام از خود میپرسند که چرا این شکست عشقی را خوردم؟ چرا این شکست مالی اتفاق افتاد؟ چرا؟چرا؟ چرا؟به همین دلیل است که اکثریت مردم دنیا زندگی های معمولی دارند

زمانی که ما بدانیم مشکلات در زندگی ما چه معنی میدهند و قدرت این را پیدا کنیم که با تغییر نگاهمان به شرایط ناخواسته احساسمان را در هر لحظه خوب نگه داریم ، کاملا کنترل احساساتمان را در دست گرفته ایم و دیگر در مواقع به ظاهر بد از هم نمیپاشیم . ما به انسانی قدرتمند تبدیل میشویم که در برخورد با هر مشکل از دل آن مشکل فرصتی برای رشد پیشرفت و شکوفایی خود میسازد و این یعنی قدرت خلق و کنترل زندگی خود.

زمانی که به این درک برسید که تنهایی شما یا شرایط بد فعلیتان فرصتی برای ساختن یک زندگی ایده آل با نیمه گمشده تان است و آن را مصیبتی در زندگی خود ندانید در آن زمان فردی وارد زندگی شما خواهد شد که تمـــام معیارهای شما را دارد و آن زندگی که سالها رویای آن را در سر داشتید به شما تقدیم خواهد کرد.

 

 

 

جلسه شش تا جلسه 19 : پاسخ به سوالات تست جذب نیمه گمشده 

مدت زمان : هر جلسه بین 30 تا 40 دقیقه 

---------------------------

زندگی ما حاصل باورهای ماست . روابطی که تجربه میکنیم ، وضعیت مالی که داریم ، سلامتی جسمانیمان ، احساساتمان در هر لحظه و حتی شکل ارتباطمان و اعتقادمان به خداوند برخواسته از باورهای ماست . در تست جذب نیمه گمشده 50 سوال از شما پرسیده شده و باورهای بنیادی شما در مورد روابط و نگاهتان به ایجاد یک رابطه ، احساس ارزشمندی که نسبت به خود دارید و میزان آگاهی شما از قوانین جهان هستی و هچنین نحوه ارتباطتان با خود واقعیتان بیرون کشیده شده و در نتیجه آن به شما امتیازاتی داده شده . در این جلسات ما سوالات و پاسخ های آنها و باورهایی که در این سوالات وجود دارد را بررسی میکنیم و باورهای قدرتمند کننده را جایگزین باورهای محدود کننده میکنیم که بتوانید به شکل کــاملا متفاوت و بزرگی به جهان اطرافتان نگاه کنید و در نتیجه با این باورهای جدید نیمه گمشده خود را جذب کرده و تغیری شگرفی در تمام جنبه های زندگی خود و مخصوصا مقوله روابط و شخصیتتان ایجاد نمایید.


جلسه آخر : تمرینی بسیار مهم برای جذب نیمه گمشده و قانون بسیار مهم رهایی

 

مباحث دیگری که درکل دوره توضیح داده میشود

  1. روش ها و تمرینات رسیدن به احساس دائمی خوب و قدرت کنترل احساساتمان در هر شرایطی توضیح داده شده
  2. اهمیت احساس لیاقت و بالا بردن احساس ارزشمندی در روابط و راهکارهای بالا بردن آن به طور کامل مورد بحث قرار گرفته
  3. باورهایی که باعث جذابیت ما میشود توضیح داده شده

 

سید کاظم فلاح


 

نکته : با خرید دانلودی این محصول

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.

2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.

3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه : بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

نظرات

samane alef
۱۳۹۸/۰۴/۲۸۱
پاسخسلام
این دوره دقیقا چند جلسه ست ؟ من متوجه نشدم
من این محصول را در تاریخ 1398/05/06 خریده ام
admin
admin
۱۳۹۸/۰۴/۲۸۰

سلام دوست عزیز دوره 19 جلسه هست.

داخل توضیحات نوشته شده

مهتاب یغمایی
۱۳۹۸/۰۴/۲۰۱
پاسخسلام آقای فلاح عزیز من از شاگردان استاد عباس منش هستم و در ائنجا نظرات شما را خواندم حرف ها مدل حرف زدن شما در فایل ها همه شبیه استاد عباس منشه گاهی انگار گپی از حرف هاس یقینا شما شاگرد خوب ایشون بودین که به این جایگاه رسیدین من محصول عزت مفس عشق و مودت قانون آفرینش استادا تهیه کردم اما ناراحتم چون نتیجه دلخواه را کسب نکردم چه در بحث عزت نفس چه در بحث روابط و الان شرایط مالیم دیگه سخته محصول بخرم گرچه دوست دارم محصول رابطه رویایی شما را بخرم نمیدونم این محصول بمن میتونه کمک کنه اقای فلاح میشه درخواست کنم این محصولا به صورت رایگان برام بفرستین میدئنم ارزش کار شما بسیاره اما هم شرایط مالی و هم نمیدونم اینقد محصولات استادا خریدم الان فایده داره؟؟؟/
لطفا یاریم کنین اقای فلاح منم خیلی میخوام مثل شما تغییر کنم....
admin
admin
۱۳۹۸/۰۴/۲۲۰

سرکار خانم سلام

مسئله شما و خیلی از دوستانی که از آموزشهای اساتید موفقیت نتیجه نمیگیرن اینه که در پله اول این رو باور نمیکنن که خودشون دارن زندگیشون رو با افکارشون خلق میکنن

برای همین به همون شیوه قدیمی زندگی میکنن ، همون عادت ها رو دارن و خوب طبیعتا نتیجه ای هم نمیگیرن

شما تا زمانی که این باور رو " که من هستم که با افکار و باورهام " زندگیم رو میسازم در ذهن منطقی و درونی نکنی از هیچ محصولی نتیجه نمیگیری

چون تمام تعهد و انگیزه ای که برای تغییر در وجود ما ایجاد میشه و باعث میشه از آموزشها نتیجه بگیریم همون باوره

پس پیشنهاد میکنم اول روی همون باور کار کنید بعد میبینید که همون آموزشهایی که دارید به شما خیلی کمک میکنه

البته میتونین داخل کانال تلگرام  و اینستاگرام گروه باورعضو بشید و از اطلاعیه کارگاه حضوری که در مورد همین باور + عزت نفس میخوایم برگزار کنیم مطلع بشیم

موفق باشید

 

آیدی کانال تلگرام ما : @gorohebavar

آیدی اینستاگرام : @ghararemosbat

محسن مزروعی
۱۳۹۷/۱۲/۱۳۰
پاسخسلام به اقای فلاح عزیز
من فعلا فقط میخام روی اعتماد به نفسم کارکنم چه محصولی روباید استفاده کنم
گروه باور
گروه باور
۱۳۹۷/۱۲/۱۳۰

دوست عزیز سلام

شما میتوانید از دوره رابطه رویایی برای بالا بردن عزت نفس و اعتماد به نفستون استفاده کنید

در این دوره 8 جلسه مفصلا در مورد باور لیاقت ، عزت نفس و اعتماد به نفس ( مخصوصا در رابطه ) توضیح داده شده

 

 

ام آلبنین فرهمند
۱۳۹۷/۰۶/۱۰۲
پاسخ
سلام استاد بزرگوارم یه خبر خیلی عالی براتون دارم من همسر الهی و نیمه گمشده خودم رو پیدا کردم دهه کرامت باهم آشنا شدیم و ایشون همسر دلخواه و ایده آل من هست و من هم همسر ایده آل و دلخواه ایشون هستم و رابطه خیلی عالی باهم داریم و سپاسگزار خدای بزرگ هستم و از آموزش های خوب شما هم تشکر میکنم موفق و سربلند باشید
من این محصول را در تاریخ 1397/01/05 خریده ام
الهه سرگزی
۱۳۹۷/۰۵/۱۶۱
پاسخعالی
سارا ا
۱۳۹۷/۰۵/۰۳۲
پاسخملکه احساس:
سلام به شما
این جلسه دیدار خیلی شگفت انگیز بود واقعا اینکه میگن قانون جذب بیشترازاون چیزی که فکر میکنی بهت میده درسته????من فقط یه لحظه ازذهنم رد شد که اگر این دفعه آقای فلاح جلسه گذاشت حتماحتمامیرم ???????????? فقط همین و فقط همینو گفتم و تموم شد اما نه تنها جلسه برگذارشد بلکه اطلاعاتی کسب کردم که خییییییلی به دانشم دراین مورد اضافه شد جواب سوالای که داشتم گرفتم بدون اینکه سوالی بپرسم یا اصلا یادم باشه چه سوالی داشتم که وقتی میرم بپرسم  حتی یادم رفت سوالم رو جای بنویسم  ولی خود به خود گفته شد،حالا نکته جالب دیگه اینه که شایدباورتون نشه ولی دراین مسیری که اومدیم که برسیم جلسه ومسیری که رفتیم خرید وبعد رفتیم خونه خیلی جالبه که اتفاقات (نشانه های)خیلی زیبای دیدیم وبرای هم تعریف میکردیم و الان هم ازگفتنش شادیم واحساس مثبت و خوب، خیلی زیاددرونم بیشتر شد.
 1. درجمع آدمهای مثبت قرارگرفتن یکی ازدلایل حس خوب من بود و2. موضوع انتخاب شده خییییییلی جالب بود  (رهای خواسته) هم بخشی از آن موضوع بود.
3. اینکه شمارو دیدم باهاتون بیشترآشناشدم.
این سه مطلب بالاواشتیاق من برای فهمیدن بیشتر باعث شد:1. ذوق وشوق من بیشترازگذشته بشه و همان (حس خوب)تقویت بشه. 2. اطلاع تم بیشتر بشه. واین مسیری بود که به نظر خودم من رو بیشترجلوبرد، این حس خوب چقدر مهمه همیشه باهات باشه. ????
بسیاربسیارازشمامچکرم که این اتفاق بزرگ رو رقم زدیم ????????
ازخداوندبزرگ هم بسیارمچکرم بخاطر همه چی????
من این محصول را در تاریخ 1397/02/12 خریده ام
محمد
۱۳۹۷/۰۴/۲۶۱
پاسخسلام نمیشه روش تغییر باورها رو با قیمت پایین تر بفروشید ماها بخریم والا گناه داریم از بس پول دادیم
admin
admin
۱۳۹۷/۰۴/۲۶۳

سلام. ارزش محتوای این دوره به هیچ وجه با قیمت آن قابل مقایسه نیست

z
۱۳۹۷/۰۳/۱۶۳
پاسخملکه احساس:
خدایامچکرم واقعاشکرت ازاینکه چشم ودل مارا روشن کردی واین ب خاطره نوره ایمان تو بود ایمان به تو ما رو هدایت کرد ونه احسان که نیکوکاری نکرد  واقعاازهدایتت ازمسیرحقیقت که به ما نشان دادی هزاران بار شکر، این همان راه حقیقت است و الان تازه میفهمم بین حقیقت تا واقعیت فاصله هاست حقیقت مرتبه ای به مراتب بزرگترازواقعیت است که آن را برای بندگان صالح خود که تنهاآنهایکه راه را ازتو خواستند نشان دادی هادی اگر تو باشی که کسی گمراه نمیشود، الان است که باید اشک ذوق ریخت راه را پیداکردن هم هنر نیست اینکه دراین مسیر ثابت قدم بمانی چقدرفرق بین راستگو ودروغگو، و چقدر فرق بین هدایت یافته وگمراه،ایمان آورنده وبی ایمان، برگزیده و انتخاب نشده،رانشان میدهد، ای که تو همه راستی درستی وایمان هستی، ای سرتاپا عزیز، توچقدرصفات بزرگی داری و چقدر دست ودل بازی که هرکه خودبخواهد راازاین صفات اعطا میکنی، بی آنکه ازآن کم شود، توخودمیدانی که لطفت چقدر بی نهایت است، وتوچقدرصبوری دراین راه، انسانها چه ظالم به خوداند، وان ها همان کسانی هستند که نسبت به تو بی ایمان اند، وبرای نجات خودازمخمصه چه راهها و به چه کارهای دست نمیزنند،من خودمیدانستم  درکودکی،که من برگزیده ام، من برگزیده ام حتی از لحظه ای که نام من انتخاب شد توپسندیدی مرا به اسم زهرا، ومن چقدرپسندیده نورانی وسزاوار به این نام هستم،(نورانیت به بهشت رفته)،تو از هرچیزی به من بهترینها را دادی، بهترین جسم را بهترین وبرگزیده ترین روح را، تو از روح خود به من دادی، واقعا من چه کم دارم؟ وقتی تورا در کنارم دارم. چقدر به من لطف داری وتو تمام سعی ات این است همیشه من را خوشحال کنی، من رو مثل یک مروارید دردرون صدف نگه داشتی، کوچکترین لطمه ای نخورم تو چقدر خوبی؟ همیشه نگه دار من بودی ومن به تو خورده میگرفتم همیشه دستم را گرفتی من از تو بهانه میگرفتم همیشه من را درآغوش گرفتی و من بهانه چیز دیگری میگرفتم تو خیلی من را لوس کردی وقتی از توجداشدم فهمیدم چه جای بودم، تو زمانی که من قهرمیکردم، هم این،تو بودی که اول آشتی بودی، تو چقدر زیبای؟ که این همه به من زیبای دادی نعمت دادی چقدر به من توانایی دادی ومن باز تنگ نظر بودم، همه میگفتن توچی کم داری واقعا؟ ومن می گفتم ظاهر رو نبین چه خبر از دلم داری؟ حالا خنده ام میگیرد به این جملات...... واقعا الان احساس حسادتشان را میفهمم وقتی دردانه خدا باشی وقتی مثل یک پادشاه باشی و پدرومادرت مثل پادشاه با تو رفتار کنن حسادت اطرافیان را درک میکنی وقتی هرجای که میروی تو چشم باشی  این حس دیگران را که این واقعا چی کم داره؟  رو درک میکنی... وبه این میخندی  که چرا خودت را دست کم میگرفتی؟ وقتی از هرچیزی بهترینهارو داشته باشی،...  این حس دیگران رو درک میکنم،  البته الان، وتاچندوقت پیش نه، الان کسانی رو که میگفتن تو چقدر شانس داری، رو درک میکنم واقعا حقیقتا اینطوریه اعتراف میکنم، و میگم ای خدادوست دارم، الان میفهمم توچقدرجلو من رو میگرفتی نیفتم تویه چاه ومن دست تورو پس میزدم ومیگفتم ااااااا، برو کنار.
خنده ام میگیره برای اون بنده های خدا  که میگفتن
بعضیاگونی هم بپوشن لامصب بهشون میاد... چرا اینقدر این هرچیز خوبیه نصیبش میشه.... چرا خدا اینقدر بهش شانس داده.... چرااینقدراین صداش خوبه چرا اینقدر این خوش تیپه.... چرااینقدرمغروره.... چرااینقدرخوش سلیقه اس.... چرا همش هرچیز قشنگیه ماله این دختره اس.... یا یکی میگفت ببخشید زهرا میشه یه سوالی ازت بپرسم چرا تو واقعا ازدواج نمیکنی،؟؟؟؟؟ واقعا چرا....
یعنی اینقدر این هارو شنیدم که ازته دل به خدا گفتم ای خدا چرا من رو اینقدر خوب آفریدی ولی به هیچ جای نرسیدم؟ چرااینهمه به من نعمت دادی؟ چرا اینهمه به من استعداد دادی؟ چرا خلاقیت دادی؟ چرا اینهمه توانایی دادی؟ چرا اینهمه ذوق دادی؟ چرا به من اینهمه انرژی دادی؟ چرا چرا چرا....
چرا آخه وقتی من ازشون استفاده نمیکنم... وقتی اوضاع جامعه اینطوره.... وخیلی چیزای دیگه...
به خدا گفتم یه راهی به من نشون بده ازبدبختی که توش گیر افتادم نجات پیداکنم ازتوانای ها وچیز ای که بهم دادی استفاده کنم....
و جالب اینجاست می گفتم چون من حجاب دارم نمیشه.
ازاینکه در ایران ودرخانواده مذهبی به دنیا اومدم بدم میومد ومیگفتم حالانمیشدمن تویه یه کشور دیگه به دنیامیومدم که حداقل میتونستم راهی که دوست دارم رو برم، یه خواننده جهانی بشم، برای چی استعدادی رو تویه من گذاشتی که نمیشه ازش استفاده کنم چیزای رو به من دادی که باحجاب نمیشه ازش استفاده کرد...
یعنی روز ای اخر که با کانال آشنا شدم زدم سیم آخر..
گفتم یعنی اینجوری نمیشه،خداوایساده اون بالا نگاه میکنه شایدواقعامن باید برم خارج و خواننده بشم.
بعدتویه ذهنم میومد وقتی میدونی این راه، راه پیامبران وامامانه، واین درسته، وقتی ایمان به خدا وروزقیامت داری، وقتی تاحالایه تارموتو ننداختی بیرون.ملکه احساس:
وقتی، یه بارم مسیری کج نرفتی... بشین سرجات.
شایدمحکومی به اینکه این دنیارو اینجوری بگذرونی
ازخداوندخواستم بهم راهی نشون بده ازصمیم قلب بهش گفتم ای خدای بزرگ که کوهی به این بزرگی به وجودآوردی مگه میشه که قدرت خواسته من رو نداشته باشی؟  وقتی کوهی به این بزرگی درست کردی،؟ توروخداراهنماییم کن؟ چی راسته چی دروغ
این جملات رو همین عیدی که به مسافرت رفتیم گفتم وقتی پنجره رو باز کردم که بیرون رو ببینم مثل همیشه... امااینبارنگاه م مثل همیشه نبودچشمم به کوه روبه روم افتادوعظمت خدا رو حس کردم.
وبعدازچندوقت باراه ایمان،راه خدا آشنا شدم واز این بابت خدا رو شکرمیکنم، خدایامرسی بابت خلق من. مرسی برای اینکه من رو به این دنیاآوردی، مرسی که خیلی گستاخ بودم ولی تو خم به ابروت نیاوردی. مرسی که اینهمه منومیخندونی. مرسی که اینهمه ناز نازو بارم آوردی، وکافیه یه خش بهم بیفته چقدر غر میزنم وتوصبورانه ازمادربهتر به روت نمیاری واقعا ازکارام خنده ام میگیره واینقد رفتارمهربونیت رو میبینم،نمیدونم زیر لب بهم چی میگی؟ ????????
ازاینکه دوسم داری خیلی دوست دارم، ولی ازاینکه همش من ناز کنم توخریدار باشی خوشم میاد همیشه بایدباشی????????????
کی گفته حقیقت یه کتاب خوندس؟؟؟؟
سارا
۱۳۹۷/۰۲/۱۱۳
پاسخســلــام آقــاے ســیــدڪــاظــم فــلــاح مــیــخــواســتــم ایــنــو رو بــهتــون بــگــم وهم بــه همــه ے ڪــســانــے ڪــه مــیــخــوان ایــن راه رو بــرن تــو واقــعــافــوق الــعــاده هســتــے تــو مــردیــ،تــوواقــعــاهمــانــراهنــمــایــے هســتــے ڪــه مــن وخــانــواده ام ســالــهادر جــســتــجــوے اون بــودیــمــ،تــوےڪــانــســان پــاڪ وخــالــص وبــے آلــایــش وســاده اے لــوح وجــودیــت پــاڪــه واقــعــاڪــه خــدا تــو رو بــه ایــن مــســیــرمــســتــقــیــم ڪــشــونــد همــان دعــایــے راخــوانــدے ڪــه اهدنــاالــصــراط الــمــســتــقــیــم بــود،شــایــدخــدامــیــداندومــا نــمــیــدانــیــم ڪــه تــوهمــان یــار امــام زمــان مــاهســتــے.تــو ڪــه خــالــصــے بــراے رضــاے خــداهمــه ے ڪــارهات رو انــجــام مــیــدے اے ڪــاش مــن وخــانــواده ے بــزرگ وعــزیــزم هم هرچــه زودتــربــه تــو ویــاران امــامــمــان نــزدیــڪ شــویــمــ.تــوراخــدابــه مــن نــشــان داد درآخــریــن لــحــظــه،چــراڪــه تــمــام راههاے رفــتــه ونــرفــتــه را رفــتــه بــودیــم وبــه هیــچ نــتــیــجــه اے نــرســیــدیــم آخــریــن راهمــان ایــن بــودشــایــدطــلــســم شــدیــم ڪــه خــداتــورانــشــان داد
بــلــه طــلــســم شــده بــودیــمــ،طــلــسمــافــڪــار خــودمــانــ
حــرفــے ڪــه بــراے گــفــتــن دارم آنــقــدرزیــاد وبــزرگ اســت ڪــه هیــچ جــاے گــنــجــایــش نــوشــتــنــش را نــدارد زیــادحــرف دارم ازاوضــاع زنــدگــے خــودمــان امــا الــان هیــچ ڪــدام را نــه بــرزبــان مــیــاورم نــه مــیــنــویــســم نــه فــڪــر مــیــڪــنــم ودیــگــر هیــچــ....تــنــهاایــنــو رو مــیــگــم ڪــه مــن تــنــهادوروز دوروز دوروز اســت ڪــه صــداے بــزرگ وقــدرتــمــنــد تــورو مــیــشــنــوم وفــڪــرمــیــڪــنــمــ
امــادیــگــربــه ڪــارهاے قــبــلــے خــود،نهبــه زور یــا اجــبــار بــلــڪــه بــے اخــتــیــار نــه فــڪــر مــیــڪــنــم ونــه انــجــام مــیــدهم احــســاس مــیــڪــنــم تــنــهامــن بــه راه مــســتــقــیــمــے ڪــه درنــمــاز همــیــشــه مــیــگــفــتــم رســیــدم وتــمــام انــســانــهاے دور واطــرافــم گــمــراهن
راه درســت را نــمــیــبــیــنــنــ.
نهمــیــخــواهن بــبــیــنــن ونــه گــوش ڪــنــن ونــه درڪ ڪــنــن
امــامــن مــیــخــواهم بــه راه درســت اگــرلــیــاقــت دارن بــرســن چــرا ڪــه ذات پــاڪ هدایــت یــافــتــنــے ســت.دوروز اســت ڪــه نــه احــســاس گــرســنــگــے دارم ونــه احــســاس تــشــنــگــیــ...
روحــمــن افــڪــارمــن تــمــام نــیــازهاے مــن را بــراورده ڪــرده
مــن تــنــهابــاهمــیــن 7،8بــارانــرژے ڪــه ازصــداے بــزرگ تــو شــنــیــدم ڪــه انــگــارمــیــگــویــد اے انــســانــها ایــن راه شــمــاســت بــشــتــابــیــد بــشــتــابــیــد،بهایــن نــتــیــجــه خــوب رســیــدمــ.
ایــنــڪهقــبــل از ایــن دوروز زنــده نــبــودمــ.
الــبــتهحــرفــهایــم راوقــتــے ڪــامــل مــیــڪــنــم ڪــه خــودم ڪــامــل شــومــ.امــیــدوارمــخــدابــهتــریــنــهارا بــه همــه شــمــابــدهد.
محمد شهیدی
۱۳۹۷/۰۱/۲۷۲
پاسخسلام.
اقای فلاح لینک دانلود فایل صوتی توضیح تست، مسیر دهیش گویا اشتباه هست و قابل دانلود نیست.
خواستم به اطلاعتون برسونم تا بررسیش بفرمایید.
سپاس

به این محصول امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این محصول 5