دوره مقدماتی جذب نیمه گمشده

 

من سید کاظم فلاح هستم

من فرد ایده آل و رویایی ام را به زندگی ام جذب کردم و میخواهم به همراه ایشان به شما هم بگویم چگونه باید این کار را بکنید

 


من سیده غزل بهره دار هستیم

در این محصول به همراه آقای فلاح به شما خواهم گفت برای جذب فرد ایده آل باید چه کار بکنید.

 


 

فایل تصویری معرفی دوره مقدماتی نیمه گمشده


فایل صوتی معرفی دوره مقدماتی نیمه گمشده


 

سرفصلهایی که در این دوره  آموزش داده میشود عبارتند از :

1- آشنایی با مباحث قانون جذب و فرکانس

2- آشنایی با نقش اساسی باورها در زندگی ما

3- آشنایی با روش تغییر باورهای مخرب و جایگزینی آنها با باورهای سازنده

4- آشنایی با مبحث کنترل ذهن

5- آشنایی با روشهای کنترل احساسات و رسیدن به احساس خوب

6- آشنایی با ویژگی های افراد با عزت نفس و با اعتماد به نفس

7- تمریناتی برای افزایش عزت نفس و اعتماد به نفس

8- آشنایی با مبحث هماهنگی با وجود واقعی خود

9- آشنایی با مبحث رها شدن از خواسته ها و نگران نبودن

10- تمرینی برای جذب نیمه گمشده ( همسر ایده آل یا هر خواسته دیگری)


 

مشخصات این دوره :

16 فایل آموزشی صوتی به مدت زمان 5 ساعت و 30 دقیقه

2 فایل جمله تاکیدی و یک فایل تجسم سازی مخصوص جذب همسر ایده آل

میکس شده با موسیقی های خاص و فوق العاده که هنگام گوش دادن فایلها شما را به فضای احساسی بسیار زیبایی میبرد


 

توضیحاتی بیشتر در مورد این دوره فوق العاده :

سپاس میگویم خدایی را که این جهان را در نهایت عظمت و دقت و ظرافت و عدالت آفرید و قانونی ثابت در آن برپا کرد که بواسطه آن کنترل کامل زندگیمان در دست خودمان قرار داده است.

اغلب افرادی که در اطرافم میبینم همواره از اوضاع و شرایط خود گِله و شکایت دارند و فکر میکنند که خداوند هیچ عدالتی نداشته که آنها را اسیر این تنهایی، پدر و مادر، شغل، رییس، همسر بداخلاق، فرزند لجباز و سرکش، شرایط اقتصادی نابسامان یا هر عامل بد و نامناسب دیگری در زندگیشان کرده است، در حالی که شخصی دیگر در سواحل هاوایی همراه خانواده خود در حال استراحت و خوش گذرانی است!

در واقع این افراد همه چیز را وابسته به شانس و بخت و اقبال یا تقدیر و سرنوشت میدانند و معتقدند که همه جنبه های زندگی وابسته به یک سری شرایط و عوامل خارجی است که برای تغییر آنها هیچ قدرتی ندارند. مثلا اگر یک نفر در یک کشور جهان سوم متولد شد دیگر شانسی برای رسیدن به ثروت و موفقیت ندارد یا اگر از چهره ای جذاب و دلربا یا هیکلی متناسب و خوش قد و بالا محروم است، بسیار بعید است که بتواند با فردی زیباکه  ویژگی های خوب اخلاقی و شخصیتی دارد وارد رابطه شود! یا اگر فردی یک بار در رابطه اش شکست خورد و طلاق گرفت، شانس دوباره برای ازدواج با یک فرد خوب و ایده آل برای او بسیار کم است. اگر فرزندی هم از ازدواج قبلی اش داشته باشد که دیگر هیچ جای امیدی نیست!

روزگاری ما نیز باور داشتیم که رسیدن به خواسته هایمان وابسته به شرایط اقتصادی و اجتماعی، سن و سال، تحصیلات، وضعیت خانوادگی، محل زندگی، ظاهر و هزاران عامل بیرونی است و اراده ما برای تغییر زندگیمان بسیار کم و محدود است چرا که تغییر دادن این عوامل در اختیار ما نیست. بنابراین باید به همین شرایط راضی باشیم و بپذیریم که خواست خدا برای ما چنین بوده!

یکی از خواسته هایمان داشتن همسری ایده آل و رابطه ای رویایی بود که رسیدن به آن را جزو محالات میدانستیم! چرا که فکر میکردیم در جامعه امروز فرد خوب بسیار کم پیدا میشود، همه به فکر منافع شخصی خود هستند، آمار ازدواج پایین آمده است و روز به روز آمار طلاق بالاتر میرود، آدم ها دنبال سوءاستفاده و روابط حاشیه ای میگردند و هزاران باور مخرب دیگر که به هیچ وجه با آرزوی ما هماهنگی نداشت.

ما خبر نداشتیم که این جهان بر اساس یک قانون ثابت و غیر قابل تغییر به نام قانون جذب در حال رشد و تکامل است و بر اساس این قانون ساده همه انسان ها همواره نتایجی در زندگیشان بدست می آورند که حاصل باورها و ذهنیت های خودشان است.

همان باورهایی که از کودکی آنها را بارها و بارها دیده اند، شنیده اند، خوانده اند یا درموردش تفکر و گفتگو کرده اند. طبق این قانون باورهای ذهنی ما باعث ارسال فرکانس هایی از جانب ما به جهان هستی خواهد شد و جهان هستی پس از دریافت این فرکانس ها، آنها را به اتفاقات، شرایط، افراد، روابط، موقعیتها و فرصتهایی کاملا هماهنگ و هم جنس با فرکانس خودمان تبدیل میسازد و سپس آنها را وارد زندگی ما میکند. در واقع هرآنچه که یک انسان تجربه میکند، حاصل باورهای خودِ اوست و خودش آنها را به زندگیش دعوت نموده است. بدین ترتیب هیچ بی عدالتی در جهان وجود ندارد چرا که هر فردی بطور کامل کنترل زندگیش را در اختیار دارد و بطور دائم در حال خلق جنبه های مختلف زندگیش بوسیله باورهای خودش است.

زمانی که از این قانون آگاه شدیم، فهمیدیم که میتوانیم با استفاده از قدرت بسیار بالای ذهنمان و تغییر دادن باورهای مخربمان به باورهایی سازنده، به اهدافمان دست یابیم.

پس شروع کردیم به کار کردن روی خودمان و پیدا کردن باورهای محدود کننده مان و جایگزین کردن آنها با باورهای قدرتمندکننده. پس از مدتی بسیاری از خواسته هایی که تحقق آنها را بسیار دور از تصور میدانستیم، برآورده شد. این روند را تا به امروز ادامه داده ایم و هر روز شاهده معجزات بیشتری با استفاده از این قانون در زندگیمان هستیم.

یکی از این آرزوها جذب همسر ایده آل مطابق با معیارها و ویژگی های مدنظرمان و تجربه یک رابطه آرام و شاد در اوج تفاهم و همدلی و هماهنگی بود که به لطف خدای مهربان براورده شد و هم اکنون از رابطه ای که داریم بسیار راضی هستیم و هر روز سپاسگزار پروردگار بخاطر این نعمت بزرگ در زندگیمان هستیم.

با توجه به اینکه یکی از جنبه های مهم زندگی هر انسانی ارتباطات اوست و داشتن همسری فوق العاده و رابطه ای زیبا جزو خواسته های معمول هر شخصی محسوب میشود و افراد بسیاری همانند گذشته ما، در ایجاد رابطه یا ادامه دادن رابطه خود دچار مشکل میشوند، تصمیم گرفتیم دوره ای مقدماتی در مورد این موضوع تهیه کنیم تا به دیگران نیز کمک کنیم در راه جذب فردی ایده آل و خلق رابطه ای دلخواه موفق عمل کنند.

ما به شما اطمینان میدهیم که حتما به نیمه گمشده خود میرسید به شرطی که مثل ما به قانون جذب ایمان داشته باشید، برای تغییر باورهای خود تلاش کنید، احساس خود را خوب نگه دارید، عزت نفس خود را بالا ببرید، با وجود درونیتان به هماهنگی برسید و تمرین جذب نیمه گمشده را به درستی انجام دهید.

لازم به ذکر است که آگاهی هایی این دوره و مراحل یک تا پنج این محصول برای رسیدن به هر خواسته ای کاربرد دارد و میتوانید از آموزه های این پکیج برای دستیابی به سایر اهدافتان نیز استفاده کنید.

 


 

ما به شما قول میدهیم که اگر به آموزه های در این فایلها عمل کنید و آنها را بپذیرید تغییرات بسیار زیادی در تمام جوانب زندگیتان خواهید دید

 

نکته : با خرید دانلودی این محصول

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.

2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.

3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه : بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

نظرات

Maryam gholami
۱۳۹۷/۱۲/۰۷۱
پاسخسلام.بنده مریم غلامی هستم تمام فایل‌های آقای فلاح و خانوم بهره دار واسم مفید بوده وکم کم دارم نتیجه میگیرم و دارم ب خواسته های مادیم میرسم.1ماه پیش روی کاغذ نوشتم30 اسفند باید فلان چیز رو بخرم و توی این ماه به نکته های این فایلها عمل کردم و امروز اون خدمات مورد نظرمو بدستش آوردم
گروه باور
۱۳۹۷/۱۲/۰۸۰

دوست عزیز سلام

خــیلی خوشحالیم که جزو افرادی هستین که با تعهد و ایمان در این مسیر زیبا همراه ما هستید و قطعا این مسیر بهترین و آسان ترین مسیر برای رسیدن به تمامی خواسته هاست

منتظر نتایج فوق العاده شما هستیم

به این محصول امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این محصول 1