سوره صف آیه 2 : کَبُرَ مَقْتًا عِنْدَ اللَّهِ أَنْ تَقُولُوا مَا لَا تَفْعَلُونَ ---- نزد خدا سخت ناپسند است که چیزى را بگویید و انجام ندهید

تست جذب نیمه گمشده

تصویر شماره 1 از تست

تصویر شماره 2 از تست

 

توضیح تست جذب نیمه گمشده و نحوه انجام آن


این تست بر اساس تجربیات آقای سید کاظم فلاح - مدرس و محقق در زمینه قوانین موفقیت - بر اساس تحقیقات ، آموزش ها و تجربیات خودشان و تغییراتی که در زندگی ، روابط و جذب نیمه گمشدشان داشته اند آماده شده .

این تست بسیار حرفه ای تنها تست موجود در این زمینه است که به شما میگوید آیا در حال حاضر با شرایط ذهنی فعلیتان ، میتوانید همسر ایده آلی که تمام معیارها و ویژگی های دلخواهتان را داشته باشد را جذب کنید ؟ یا باید بر روی باورهایتان ، عزت نفستان ، آگاهی خود از قوانین جهان هستی ، و بهتر کردن ارتباطتان با خودتان کار کنید تا نیمه گمشدتان را جذب کرده و یک رابطه بی نظیر داشته باشید.

همانطور که اشاره شد ، این تست در 4 زمینه بالا شما را مورد ارزیابی قرار میدهد و باورهای ریشه ای شما را در این زمینه ها بیرون کشیده و به شکل خیلی دقیق به شما میگوید که برای جذب نیمه گمشدتان و تجربه یک رابطه رویایی چقدر و در چه زمینه هایی باید روی خودتان کار کنید.

 

این تست مخصوص دوره جذب نیمه گمشده وجود من میباشد و افرادی که این دوره را تهیه کرده اند قادر به انجام آن هستند.

 

اگر شما هم فردی هستین که یک رابطه عاشقانه بی نظیر و دو طرفه و دائمی ، یک زندگی زناشویی رویایی ، تربیت فرزندانی فوق العاده ، رسیدن به اهدافتان همراه با همسر ایده آلتان ، رشد شخصیتی و بالا رفتن عزت نفس و اعتماد به نفستان و رسیدن به یک آرامش دائمی در زندگیتان برایتان بی نهایت ارزش مند است ، استفاده از این دوره را به شما پیشنهاد میکنم .

آموزشهای این دوره ، علاوه بر رشد شخصیتی و بالا بردن عزت نفس شما و جذب نیمه گمشدتان به شما در زمینه رشد کسب و کارتان ، بهبود ارتباطاتتان ، رسیدن به سلامتی و ارتباط بی نظیر با خداوند تغییر در تمام جوانب زندگیتان کمک بسیار زیادی به شما میکند

 

فایل تصویری توضیح تست جذب نیمه گمشده

دانلود  112 mg  18 دقیقه 

 

فایل صوتی توضیح تست جذب نیمه گمشده دانلود  15 mg  18 دقیقه 

 

برای اطلاعات بیشتر و مشاهده ویدئو معرفی دوره جذب نیمه گمشده اینجا کلیک کنید

نظرات

سینا
۱۳۹۷/۰۸/۱۴۰
پاسخسلام استاد ممنون ازتون بابت نشر علم و اطلاعاتی که بدست اوردید
واقعا مطالب اموزنده و عالی در اختیار ما گزاشتید درود بر باور های شما

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 3

محصولات پیشنهادی مرتبط