تماس با ما

پشتیبانی تلگرام : @bavarsupport

ایمیل : gorohebavar@gmail.com

شماره تماس پشنهادات و انتقادات : 02165357968

 

نظرات

تایماز
۱۳۹۸/۰۵/۱۰۰
پاسخسلام من می خوام دوره ساخت بهترین دیدگاه زندگی رو تهیه کنم
میشه یه تخفیف در نظر بگیرید
ممنون از خوبی هاتون
امین
۱۳۹۸/۰۳/۲۷۰
پاسخسلام و ادب
سپاس از شما
محصولات شما گارانتی هم دارند؟؟
اگر مناسب نبود قابلیت برگشت وجه دارد ؟؟
سوال دوم :
مقایسه محصولات شما با محصولات عباس منش را بفرمایید
اگر با عباسمنش کار میشود آیا نیازی به محصولات سایت شما هست ؟؟
سپاس
گروه باور
گروه باور
۱۳۹۸/۰۳/۲۷۰

دوست عزیز سلام

دقت بفرمایید که گارانتی تعویض و یا بازگشت وجه برای محصولاتی است که امکان نقص و یا عیب در آنها وجود داشته باشه

مطالب آموزشی و آگاهی هایی که در هر کدام از محصولات گروه باور ارائه شده حقایقی است که زندگی خود ما و زندگی هزاران هزار نفر از مردم دنیا را که به هر طریقی از این دست آموزشها  بهره برده اند را تغییر داده است. این آگاهی ها حقایقی است که از قرآن و بر اساس قانون جهان بیان شده. هیچ گاه نمیتوان گفت که در این قوانین و آگاهی ها نقص و عیبی وجود دارد که جواب ندهد! مثل این است که بگویید اگر سپاسگزاری جواب ندهد چی؟ اگر احساس خوب جواب ندهد چی؟! این افکار انسانهاست که معمولا جواب نمیدهد. قوانین الهی خداوند که مبنای تمام آموزشهای این دوره هاست همیشه جواب میدهد. مناسب ترین روش و تنها راه رسیدن به خواسته ها همین آموزشهاست.

عزیزانی بودند که محصولات را تهیه کرده اند و بسیار جواب گرفته اند و عزیزانی هم بودند که تهیه کرده اند و یک بار گوش دادند و به کناری انداختند و جواب نگرفته اند . این موضوع کاملا به تعهد و اشتیاق خود شما به پذیرش حقیقت و تغییر بستگی دارد. بنابر این پاسخ سوال اولتان خیر است.

اما در مورد سوال دوم شما. خدمات هیچ دو نفری را نمیتوان با هم مقایسه کرد. مخصوصا در این حوزه . اما اصل و پایه صحبت ها یکی است یعنی قانون جهان هستی . ما خودمان از استاد عباس منش مطالب بسیاری یاد گرفته ایم. اما موضوعاتی که آقای فلاح و خانم بهره دار در محصولاتشان ارائه کرده اند آگاهی ها و تحقیق ها و نتایجی است که خودشان از عمل به قوانین گرفته اند که در حوزه روابط بسیار تخصصی و متمرکز وارد شده اند و این به این دلیل بود که شخص آقای فلاح تجربیات بسیاری از روابط بد در گذشته داشتند و در مدتی که روی خودشان کار کردند در حوزه رابطه و رشد شخصیتی نتایج فوق العاده ای گرفتند و از این رو به صورت تخصصی در این حوزه وارد شدند.

همچنین دوستان زیادی از شاگران استاد عباس منش که تمایل به شنیدن تجربیات آقای فلاح و خانم بهره دار در رابطه شان ، و یا دیدگاه های آنها در مورد موضوع رسیدن به خواسته ( با توجه به نتایجشان در زندگی که شامل جذب رابطه عاشقانه ، خانه دار شدن بدون سرمایه ، کم کردن قرصهای پیوند کبد بدون هیچ مشکلی، رشد و توسعه کسب و کارشان و دیگر نتایج بوده ) داشته اند از محصولات گروه باور استفاده کرده اند. بستگی به تمایل خود شما دارد. 

موفق باشید

حمید حاجتی
۱۳۹۸/۰۲/۲۰۰
پاسخسلام جناب فلاح
من حاجتی هستم از شاگردان استاد عباس منش
ابتدا تبریک میگویم بخاطر پیشرفت تان
دوم خواستم بدانم شما فایلهای تصویری چگونه و با چه نرم افزاری ویرایش می کنید
سپاس
admin
admin
۱۳۹۸/۰۲/۲۰۰

با سلام و تشکر

Adobe primere

مدنی
۱۳۹۷/۱۲/۱۴۲
پاسخسلام اقای فلاح. سوالی از خدمتتون داشتم. در مورد عملکرد باورها :
1)ببینید باورهای ما رفتارهای ناخوادگاه (رفتارهایی که خودمونم ازش اگاه نیستیم) و رفتارهای خوداگاه ما رو تعیین میکنن. درسته؟
مثلا خانومی که فکر میکنه همه مردها خیانتکارن، حتی اگه خواستگار عالیی هم داشته باشه بخاطر باورش ناخوادگاه رفتارهایی ازش سر میزنه که طرف رو دلسرد میکنه.
یا یه موردیکه خودم دیدم. یه خانومی که بچه اشو شیر میداد و بخاطر همین مایعات زیاد مبخورد تا شیر زیاد داشته باشه، انقدررر بهش گفتن بزودی شیرت کم میشه و بعد 6 ماهگی شیر نخواهی داشت، که باورش شد. خودش میگفت بطور ناخوادگاه دیگه مایعات کم میخوردم! و همین باعث کم شدن شیرش شد.
و هزار تا مثال دیگه‌
من میگم نکنه عمده عملکردیکه ما به باورها منتسب میکنیم از همین راهه. نه اینکه فرکانس بفرستیم و... . ما در نتیجه باورهامون یه سری رفتارهای ناخواداگاه و البته خوداگاه داریم. کسیکه باااااور داره میتونه موفق شه؛ رفتار خوداگاهش میشه دست به عمل زدن. میسه ناامید نشدن و جلو رفتن با ایمان.
2)از طرفی مغز ما وقتی روی یه چیزی خیلی توجه میکنیم بهش حساس میشه و ازون زیاد نشونمون میده که این برمیگرده به سیستم فعال کننده مشبک ساقه مغز. مثل وقتیکه از ماشین مثلا بنز خیلییی خوشمون میاد و تو خیابون زیاد ازش میبینیم. واقعا که بنزا زیاد نشدن! مغز ماس که داره بنزا رو فیلتر میکنه.( اینم یه ساز و کار مغزیه و نه فرکانس و...)
3) وقتی ما توی ارامش باشیم راه حلای بهتری به ذهنمون میرسه. مثل زمانیکه سر جلسه امتحانیم و اگه اروم باشیم راه حلها بهتر به ذهنمون میرسن. یا استرس داریم و خراب میکنیم امتحانو. اینا هم ساز و کار مغزه. استرس باعث قطع دسترسی به مناطقی از حافظه و منطق میشه. ( در واقع اونچیزیکه اسمشو هدایت خدا گذاشتیم یه ساز و کار مغزیه)
واقعا ازتون ممنون میشم اگه در اشتباه هستم راهنماییم کنید. همش بخودم میگم مفهوم ارتعاش رو هم اگه برداری اینا قابل توجیهن. عملکرد مغزه. خدا و هدایتش و کشیده شدن موارد هم ارتعاش و... فقط اسمای مختلف و قشنگتر برای اینکاره.
اگر هم جلسه مشاوره قبول میکنید در تلگرام یا ... با هر مبلغی بفرمایید ممنون میشم بهم اطلاع بدید. میخوام تمااااام شکهام درباره قانون برطرف بشه. که اصلا فرکانسی هست یا اینا همه کار مغز و عمکلرد باورها روی رفتارهای ناخوادگاه ما و ... اس؟
گروه باور
گروه باور
۱۳۹۷/۱۲/۱۴۰

دوست عزیز سلام

زمانی که ما درک صحیحی از قانونی که خداوند جهان یا بهتره بگم همون انرژی که جهان رو شکل داده بدست میاوریم تمامی این سوالات برطرف میشه

عملکرد مغز ما همون انرژی و قانونیه که در این جهان و برای بدن ما وضع شده و اون انرژیه که داره به افکار ما پاسخ میده و هر گونه اتفاقاتی رو رخ میده

مهم نیست اسمش رو چی میگذاریم مهم اینه که درک کنیم که تمام جهان فقط و فقط به باورهای ما ( همون فرکانسهایی که داریم ارسال میکنیم ) پاسخ میده و اتفاقات شکل میگیره

اگر تمایل به مشاوره داشتین میتونین از منو سایت سربرگ مشاوره اقدام کرده و بعد از انتخاب نوع مشاوره و واریز هزینه اون از طریق پشتیبانی ما وقتی برای مشاوره بگیرید.

معمولا همان روز یا فرداش وقت مشاوره داده میشه

موفق باشید

محمد رضا مهدی زاده
۱۳۹۷/۱۰/۰۷۰
پاسخسلام اقای فلاح
وقتتون بخیر
خواستم ازتون بابت دوره فوق العاده جذب نیمه گمشده به خصوص جلسات فراوانی و عزت نفس بسیار تشکر کنم.دقیقا مسائلیو گفتید که پاشنه اشیل منه و علت خراب شدن رابطه قبلیم هم همین مسائل بوده
خدا رو صد هزار مرتبه شکر بابت این اگاهی های ناب
چند تا مورد بود لازم دیدم باهاتون درمیون بزارم
درباره محصول نیمه گمشده ای کاش توی صفحه محصول یا قسمت پروفایل من ذکر میشد که در جلسات پاسخ به سوالات در هر جلسه به چه سوالی پاسخ داده شده چون به طور مثال من نمره اگاهی قوانین جهان هستی 84 بود ولی باور درباره روابط 30 که نشون میده باید تمرکزمو بزارم روی باور های روابط
مورد دوم بخش تست هست که 3 بار بیشتر قابل استفاده نیست
به نظرم اگه امکانش باشه این محدودیت رو بردارید چون به قول استاد عباس منش بار کج به منزل نمیرسه و اگه کسی بهاشو نپرداخته باشه و از تست استفاده کنه نه تنها راهو پیدا نمیکنه بلکه مسیرو هم گم میکنه
مورد سوم هم خواستم بپرسم امکانش هست که درخواست تبدیل متن به فایل صوتی با صدای خودتون یا خانمتون بدیم؟
برای قسمت راهکار برای حل مسائل شما استاد عباس منش به شدت نیاز به یک صدای دلنشین هست مثل فایل های دوره تجسم سازی
مرسی از توجهتون
admin
admin
۱۳۹۷/۱۰/۱۲۰

سلام دوست عزیز

خوشحالم که استفاده کردین

سپاسگزار هستیم اگر نظر مربوط به محصول رو در صفحه خودش بنویسید

در مورد مشخص کردن سوالات در هر بخش خودتون میتونین داخل یه دفترچه بنویسید .

در مورد تبدیل متن به صورت واقعا زمان نداریم

در مورد تعداد دفعات تست هم بیشتر از 3 بار نیازی اصلا به تست زدن نیست

موفق باشید دوست عزیز

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 3