چگونه بفهمم طرف مقابل نیمه گمشده من است؟ به همراه معرفی محصول جدید

13 مهر 1397 / 3 دیدگاه


وقتی به قصدازدواج با کسی آشنا میشویم، معمولا یکی از سوالات مهمی که در ذهن داریم این است که :

آیا طرف مقابل فرد مناسبی برای ازدواج است ؟ آیا این شخص همان نیمه گمشده من است ؟ آیا در زندگی با این شخص به مشکلی بر نخواهم خود ؟ و سوالاتی از این دست . قطعا همه دوست دارند قبل از ازدواج خیالشان از طرف مقابلشان راحت باشد و انقدر که شنیده ایم که ازدواج یک هندونه در بسته است ، این سوالات به سوالاتی بی جواب و ترسناک برای اکثریت جوانان تبدیل شده است . از این رو انتخاب فردی مناسب برای ازدواج یکی از مهمترین تصمیمات ما برای زندگی است .

 

راه هایی هم برای شناختن طرف مقابل وجود دارد :

1. مثلا اینکه انقدر در رابطه بمانی که طرفت را خیلی خوب بشناسی ! که این روش در موارد زیادی نتیجه خوبی نمیدهد و همه ما مثال ای نقضش را دیده و شنیده ایم .

2. راه دیگر این است که با تحقیق کردن از افرادی که طرفت را میشناسند بفهمی که آن شخص فرد مناسبی برای ازدواج است یا نه ؟ این روش از نظر من خــیلی خنده دار است . چطور میشود با نظر دیگران در مورد یه شخص تصمیم بگیریم که میتوانیم با او یک عمر زندگی عاشقانه ای داشته باشیم یا نه؟

3. روش بعدی این است که بریم و یک مشت تکنیک تیپ شخصیتی یاد بگیریم و در جلسات مشاوره روانشناسی شرکت کنیم و ببینیم که طرف مقابل آیا واقعا تصمیمش ازدواج است یا هدف دیگری دارد  و مشابه این کاراها؟

 

اما موضوع  فقط بر سر این نیست که ما باید طرف مقابلمان را خوب بشناسیم تا ازدواج موفقی داشته باشیم . بلکه ابتدا ما اول باید خودمان را درست بشناسیم تا به این اطمینان از خودمان برسیم که میتوانیم یک رابطه عاشقانه ، آرام و با دوام بسازیم. از آنجایی علاقه اغلب انسانها این است که دیگران آن شکلی باشد که آنها دوست دارند ، معمولا در بحث ازدواج هم به دنبال این هستند که تکنیک ها و روش های مختلف و جدیدی بیاموزند تا طرف مقابلشان را خوب بشناسند و حتی اگر هم طرفشان دقیقا همان شخصیتی را که آنها میخواستند نداشت با این وعده های پوچ به خودشان که تغییر میکند یا درستش میکنم خودشان را آرام کنند !

 

اما اینها هیچ کدام روش شناخت فرد مناسب و یک ازدواج موفق نیست .

زیرا نیاز نیست ما تلاش کنیم تا طرف مقابل را بشناسیم . راه بسیار ساده تر و مطمئن تری برای شناخت فرد مقابل و یک ازدواج موفق وجود دارد


 

فایل تصویری چگونه بفهمم طرف مقابل نیمه گمشده من است؟


فایل صوتی چگونه بفهمم طرف مقابل نیمه گمشده من است؟

 

نظرات

سینا
۱۳۹۷/۰۸/۱۶۰
پاسخاستاد ممنون ازت بابت این همه علم واگاهی واقعا عالیه
فرزانه نگهبان
۱۳۹۷/۰۷/۳۰۰
پاسخسلام وقتتون بخیر خوشحالم که با اپلیکشن نیمه گمشده آشنا شدم خیلی عالی بود
admin
admin
۱۳۹۷/۰۷/۳۰۰

سلام دوست عزیز . با تشکر از شما

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 3