چگونه بفهمم طرف مقابلم نیمه گمشده من است؟


 

این سوال در ذهن بسیاری از افراد میچرخد که چگونه تشخیص دهم کسی که به تازگی با او آشنا شده ام همان فرد ایده آل برای من است؟ یا شخصی که مدتی است با او در رابطه هستم آیا میتواند همان فرد رویایی دلخواه در زندگی برای من باشد و به او اعتماد کنم و در کنارش خوشبخت شوم ؟

یکی از مهمترین نیازهای بشر رابطه است و به همین دلیل تشخیص فرد مناسب برای یک رابطه عاشقانه پایدار برای همه حائز اهمیت است. اکثر افراد فکر میکنند که میتوان با تحقیق و پرس و جو کردن از دیگران یا جلسات مشاوره و تکنیک های خاص روانشناسی یک شخص را بطور کامل شناخت و درباره رابطه با او تصمیم گرفت. در صورتی که گاهی اوقات هیچ یک از این راه ها به فرد کمک نمیکند و در نهایت رابطه او به سرانجامی تلخ میرسد. بنابراین باید راهی بسیار مطمئن تر برای شناخت فرد مقابل پیدا کرد.

طبق قانون جهان هستی هر انسانی با توجه به باورها و افکار غالب ذهن خود در فرکانسی مشخص قرار میگیرد و همه افرادی که وارد زندگیش میشوند در واقع با او هم فرکانس و کاملا مطابق باورهای ذهنی اش هستند. بطور کلی این جهان با قانونی ثابت در هر لحظه در حال پاسخ دادن به فرکانسی است که از جانب ما ارسال میشود و در جواب فرکانس های ما، اشخاص و اتفاقات و موقعیت هایی کاملا هماهنگ با ارتعاشاتی که خودمان فرستاده بودیم به سمت زندگی ما جاری میکند. پس هر شخصی که در زندگی ملاقات میکنیم حاصل باورهای خودمان است و ما او را به زندگیمان دعوت کرده ایم. حال با توجه به این موضوع در یک رابطه باید بیشتر از اینکه دنبال پیدا کردن معایب و محاسن طرف مقابل باشیم، این نکته را مدنظر داشته باشیم که این شخص را خودمان جذب کرده ایم. اگر این فرد در یک سری معیارها همانطوری است که دوست داریم ولی در یک سری موارد طبق ایده آل های ما نیست، بخاطر باورهای نادرست خود ماست.

پس سوال این نیست که من چگونه باید طرف مقابلم را بشناسم ؟ سوال اصلی این است که من چگونه خودم را بشناسم ؟ زیرا که تا شما به شناخت صحیحی از خودتان نرسید و خیلی واضح و مشخص ندانید که اصلا برای چه میخواهید ازدواج کنید یا هدفتان از زندگی چیست و یا خود را لایق چه حدی از خوشبختی میدانید ، امکان ندارد بتوانید تصمیماتی بگیرید که نتیجه اش خوشبختی شما باشد !

درست مثل این است که ما ندانیم میخواهیم غذای برنجی بخوریم یا غذای فست فودی یا غذای دریایی ! در نتیجه نمیدانیم به چه نوع رستورانی هم برویم . اما وقتی کاملا میدانیم که چه نوع غذایی میخواهیم بخوریم به راحتی میتوانیم تصمیم بگیریم که به چه رستورانی برویم !

وقتی که افراد با عدم شناخت صحیح از خود ( یعنی عدم عزت نفس ، نداشتن هدف از ازدواج و آینده ، خلاء های درونی ، عدم شناخت صحیح خداوند و عدم شناخت قانون جهان و قدرت افکار و باورهایشان ) وارد یک رابطه میشوند آن رابطه ، اگر هم نگوییم به شکست منجر میشود ، قطعا به یک رابطه رویایی ختم نخواهد شد. زیرا که اگر شخصی با عدم شناخت از خود وارد رابطه ای شود حتی اگر طرف مقابلش بهترین و کاملترین فرد روی زمین هم باشد ، آن رابطه در مدت زمان بسیار کوتاهی به جدایی منجر خواهد شد.

 

حال باید چطور تشخیص دهیم که این شخص با یک سری معیارهای دلخواه و یک سری موارد غیردلخواه بری مناسب است؟

در این محصول سه تمرین بسیار حیاتی و کاربردی ارائه شده است. با انجام یکی از آنها میتوانید تشخیص دهید که رابطه شما حاصل یک عشق و علاقه پاک و خالصانه است یا بخاطر عدم عزت نفس و وابستگی و عدم شناخت صحیح از خودتان؟ با فهمیدن این موضوع میتوانید به راحتی درباره این مساله مهم تصمیم بگیرید. زیرا بسیاری از افراد به علت وابستگی بیش از حد به فرد مقابل نمیتوانند نگاه درستی به رابطه خود داشته باشند ، طرف مقابلشان را درست بشناسند و با تصمیماتی غلط خود را به دام رابطه ای پر از وابستگی و احساس نیاز می اندازند.

همچنین با تمرینی دیگر میتوانید تشخیص دهید که شناخت شما از آن شخص تا به الان چگونه شناختی بوده است؟ براساس معیارهایی که از قبل در ذهن داشته اید تا بحال طرف مقابل را ارزیابی میکردید یا به دلیل احساساتی شدن و وابسته بودن نتوانسته اید حقیقت ها را ببینید و با دیدن موارد ناخواسته فقط خود را توجیه کرده اید؟ متاسفانه افرادی که دچار کمبود عزت نفس و اعتماد به نفس هستند نمیتوانند احساسات خود را کنترل کنند و همین مساله باعث میشود نتوانند درباره ادامه رابطه خود بدرستی فکر کنند. برای حل این موضوع در این محصول راه حلی بسیار خوب و موثر ارائه شده که حتی اگر در حال حاضر دچار وابستگی شده اید، بتوانید خود را از این مخمصه رها کنید و با فکری باز و احساسی خوب نسبت به خودتان و آینده تان درباره رابطه خود تصمیم بگیرید.

این تمرین برای افرادی که در انتخاب خود دچار شک و تردید هستند نیز بسیار مفید است و کمک میکند تا بتوانند درباره درستی یا نادرستی انتخاب خود به اطمینان برسند.

در نهایت باید بدانید که جواب این سوال فقط به درون شما و هماهنگی که با خود دارید بازمیگردد و اگر از درون در صلح و آرامش باشید تشخیص این موضوع بسیار آسان تر میشود.

 

سیده غزل بهره دار / سید کاظم فلاح

 


 

میکس تصویری محصول چگونه بفهمم طرف مقابلم نیمه گمشده من است؟

 

مشخصات فایل:

مدت زمان:  60 دقیقه

حجم فایل صوتی: 39 مگابایت

حجم فایل تصویری: 665 مگابایت - 720p

 

ما به شما قول میدهیم که اگر به آموزه های در این فایلها عمل کنید و آنها را بپذیرید تغییرات بسیار زیادی در تمام جوانب زندگیتان خواهید دید

 

نکته : با خرید دانلودی این محصول

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.

2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.

3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه : بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

نظرات

به این محصول امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این محصول 1