سوره صف آیه 2 : کَبُرَ مَقْتًا عِنْدَ اللَّهِ أَنْ تَقُولُوا مَا لَا تَفْعَلُونَ ---- نزد خدا سخت ناپسند است که چیزى را بگویید و انجام ندهید

دوره تجسم سازی


فایل صوتی معرفی بسته  تجسم سازی


نمونه فایل تجسم سازی داخل بسته : قایق

قدم زدن با نیمه گمشده


مطالب دوره تجسم سازی به شرح زیر است:

  • 2 فایل آموزش نحوه تجسم سازی
  • 4 فایل نمونه تجسم سازی در حوزه ثروت و درامد
  • 3 فایل نمونه تجسم سازی در حوزه رشد شخصیتی و پیشرفت
  • 5 فایل نمونه تجسم سازی در حوزه روابط
  • 2 فایل نمونه تجسم سازی در حوزه سلامتی ( توضیح : فایل "بهترین خبر" بسیار مناسب افرادی است که درگیر بیماری هستند و میخواهند زودتر سلامتی خود را بدست بیاورند)

 

  • همه فایلهای غیر از 1 فایل با صدای سرکار خانم بهره دار ضبط شده است

 

در حال حاضر این دوره  شامل 10 فایل تجسم سازی است و به زودی فایل های دیگر اضافه خواهد شد.

 

ما در جهانی زندگی میکنیم که هر لحظه به فرکانسی که از ذهن ما ارسال میشود پاسخ میدهد و هرچه در زندگی می بینیم حاصل پاسخ های جهان هستی به باورها و افکار غالب ماست.

تجسم خلاق یکی از بهترین روش ها برای فرستادن فرکانس هایی هماهنگ با خواسته ها می باشد. وقتی در رویاهایت به آرزوهایت فکر میکنی و آنها را در ذهنت بسیار شفاف میبینی و بدستشان می آوری، باور میکنی رسیدن به این خواسته بسیار آسان است و کاملا لایق دستیابی به این بهترین ها هستی.

در همان حال قوی ترین فرکانس ها را برای دریافت آرزویت میفرستی و خیلی راحت و سریع در  فرکانس مناسب قرار میگیری تا در آینده ای نزدیک خواسته ات را وارد زندگیت کنی.

دوست من! ذهن تو بسیار قدرتمند است پس از این قدرت به نفع خودت استقاده کن نه به ضرر خودت.

وقتی درباره خواسته هایت تجسم سازی میکنی این قدرت متافیزیکی و بسیار نیرومند در جهت اهداف موردنظرت به جنبش می افتد و جهان را وامیدارد تا همه شرایط و افراد و موقعیت هایی که برای رسیدن تو به آرزوهایت لازم است فراهم کند. البته لازم است بدانیم که ساختن باورهای قدرتمند همسو با خواسته ها نیز بسیار مهم است تا این تمرین ذهنی موثر واقع شود.

با قدرت تجسم سازی، بستر مناسبی برای دریافت خواسته ات در آینده آماده کنی.

بسیاری از افرادی که به موفقیت های بزرگ دست پیدا کرده اند، ابتدا در ذهن خود به هدف بزرگی که داشتند رسیدند و بعد در دنیای واقعی توانستند بسیار موفق شوند. بعنوان مثال محمدعلی کِلی بوکسور سنگین وزن آمریکایی که که به عنوان برترین مشت‌زن تاریخ بوکس در این وزن شناخته می‌شود، همیشه قبل از هر مسابقه ای در تصور و تجسمش موفقیت خود را میدید و برنده شدن در مقابل حریفش را تجسم سازی میکرد.

بنابراین اگر خواهان دستیابی راحت تر به خواسته هایتان هستید باید این قدرت متافیزیکی خود را تقویت کنید.

با توجه به اهمیت تجسم سازی در موفقیت هر فردی، تصمیم گرفتم یک دوره تجسم سازی آماده کنم که شامل فایل های آموزشی درباره نحوه تجسم سازی و تعدادی فایل های نمونه تجسم سازی است و به شما کمک می کند تا در این مسیر بصورت اصولی و صحیح از توانایی تجسم خلاق خود استفاده کنید.

در این دوره نکاتی که باید برای یک تجسم سازی درست رعایت کنید آموزش داده شده است و قدم به قدم به شمامی گوید که چطور به روشی درست از قدرت تصویرسازی ذهنتان استفاده کنید.

هم چنین دارای 14 فایل نمونه تجسم سازی است. این فایل ها روایتی روشن و زیبا به شکل داستان هستند که دستیابی به خواسته های بزرگ هر فردی در حوزه های مختلفی مانند ثروت، روابط، سلامتی و رشد شخصیتی را نقل می کند تا بتوانید رسیدن به رویاهایتان را تصور کنید. این فایل ها بسیار حرفه ای آماده و تدوین شده و تمام ظرافت ها و صداها و افکت های لازم و ریز در هر فایلی به دقت بسیار قرار گرفته تا به شما کمک کند به راحتی فضایی که توصیف میشود در ذهن خود به تصویر بکشید و با تمام وجودتان حس کنید در همان شرایط قرار دارید.

با استفاده از مطالب این دوره میتوانید در این تمرین ذهنی بسیار ماهر شوید و نیمکره راست ذهنتان که جایگاه تجسم سازی است بسیار قدرتمندتر از قبل کنید.

 

نکته : با خرید دانلودی این محصول

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.

2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.

3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه : بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

نظرات

نازنین سلامات
۱۳۹۷/۰۶/۱۹۲
پاسخسلام به استادی عزیزم خانم بهردار و استاد فلاح خیلی خیلی ممنون هستم من دو تا از فایل های تجسم سازی ثروت رو گوش دادم و بی نهایت لذت بردم خیلی خیلی قشنگ بودن قبلا که خودم میخواستم تجسم کنم خیلی دقیق نمیتونستم تجسم کنم یا تصویر خیلی خوب و دقیقی ساخته نمیشد اما فایل شما خیلی عالی بود و حتی احساس کردم که بعضی باور های محدود کننده رو میزنید کنار و دنیای جذابتری رو به تصویر میکشید که تجربش خیلی جالب و هیجان انگیز و اون قسمت هایی که ایه ایی رو میگید و توی ذهنمون به شکلی داریم تجسم میکنیم که خدا رو حس میکنیم خیلی این تجربه رو هیجان انگیز تر میکنه خیلی خیلی سپاسگزارم از اینکه این محصول رو تهیه کردید بی نهایت خوشحالم که این محصول رو تهیه کردم و مشتاقانه منتظر هستم که فایل های جدید و متنوع تری رو از این محصول جذاب ببینم به امید موفقیت های روز افزون و حس شادی بی نهایت برای شما استادان عزیز و تمامی دوستان سایت گروه باور
من این محصول را در تاریخ 1397/06/19 خریده ام

به این محصول امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این محصول 8