به خرد جمعی بپیوندید

رسالت خرد جمعی چیست؟


مدتها بود که به فکر راه اندازی بخشی در سایت بودم که با تعامل و همفکری اعضاء سایت به یک بخش آموزشی فوق العاده تبدیل شود و به راحتی بتواند آگاهی های بسیار نابی در حوزه های مختلف به کاربران داده و در نتیجه آن باورهای قدرتمند کننده در ذهن افراد بسازد . تا اینکه به لطف خدا ایده " خرد جمعی" به ذهنم رسید و این بخش راه اندازی شد .

موضوع خیلی ساده است . دوستانی که نسبت به قوانین جهان هستی آگاهی دارند و در مسیر رشد و موفقیت در حال ساختن باورهای قدرتمند کننده میباشند و مخصوصا آن دسته از عزیزانی که به موفقیت هایی در زندگی خود رسیده اند با ارسال فایلهای صوتی کوتاه به گروه باور که شامل یک نکته مهم و کاربردی برای موفقیت یا یک تمرین خوب و جالب در زمینه موفقیت می باشد ، میتوانند تجربه و آگاهی خود را با خرد جمعی به اشتراک بگذارند تا کاربران دیگر نیز از آگاهی های ناب و آموزنده آنها استفاده کنند و به این شکل به همدیگر کمک کنیم تا خوب زندگی کنیم و جهان را تبدیل به جای بهتری برای زندگی کردن بکنیم.

 

شرایط ارسال فایل صوتی به بخش خرد جمعی


برای اینکه فایل صوتی ارسالی شما مورد تایید قرار بگیرد و در قسمت خرد جمعی قرار داده شود باید شرایط زیر را داشته باشه :

 

1- مدت زمان فایل فقط و فقط 2 الی راس 3:00 دقیقه باشد.

2- محتوای فایل باید مفید ، ارزشمند و آموزنده و در چهارچوب آموزشهای قوانین کیهانی (جذب) و باورهای قدرتمند کننده بوده و شامل موضوعات زیر باشد 

نکات آموزشی ، تمرینات خلاقانه یا آگاهی های آموزنده ای که خود شما از آن استفاده کرده و در هر کدام از جنبه های زندگی مثل رشد شخصیتی ، موفقیت مالی ارتباطات سلامتی و ارتباط با خداوند نتیجه گرفته اید. ( لطفا چیزی را بگوییم که خودمان به آن عمل میکنیم)

3- فایل صوتی باید بدون هر گونه صدای اضافه و صدای شما باید کاملا شفاف و رسا باشد.

4- ترجیحا موسیقی متن نداشته باشد و اگر داشت موسیقی بسیار ملایم و بسیار با volume پایین باشد.

5- فایلها جنبه تبلیغاتی نداشته باشد

 

همچنین گروه باور این اختیار را دارد که فایلهایی را که محتوای آنها با آموزشهای سایت منافات داشته و یا باورهای محدود کننده ای در آن باشد و یا به هر دلیلی موارد بالا را رعایت نکرده باشد را بنا به تشخیص خود در سایت قرار ندهد . از این رو قبل از ارسال فایل از صحیح و ارزشمند بودن آن اطمینان حاصل فرمایید.

 

نمونه یک فایل صوتی قابل قبول

 

شما میتوانید فایلهای صوتی خود را به آدرس ایمیل gorohebavar@gmail.com ارسال بفرمایید

نام خود + اسم فایل خود را ( اسم فایل کوتاه باشد ) در ایمیل ذکر نمایید

 

فایل تصویری معرفی بخش خرد جمعی

دانلود  33mg  7دقیقه 

 

فایل صوتی معرفی بخش خرد جمعی دانلود  4.5 mg  7دقیقه 

 

منتظر فایلهای ارزشمندان هستیم

نظرات

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 1