مهاجرت (چگونه پله پله به آرزوهایم رسیدم؟)

15 دی 1397 / 4 دیدگاه


معمولا همه انسان ها با دیدن افراد موفقی ک توانسته اند به ثروت برسند و زندگی خوبی داشته باشند، فکر میکنند که عواملی همچون شانس و بخت و اقبال و تلاش های شبانه روزی بسیار سخت و سنگین و ... باعث شده که این افراد بتوانند به چنین جایگاهی برسند. و بعد بهانه های زیادی در ذهن خود میتراشند که چرا نتوانسته اند مانند این الگوها موفق باشند مثال میگویند: من شانس ندارم، بخت من سیاه نوشته شده، من پارتی و پشتوانه ندارم، خانواده من مانع موفقیت من شده اند و هزاران بهانه و دلیل بیهوده دیگر...

در حالی که هر انسانی تنها خودش خالق زندگیش است و کنترل کاملی بر آفریدن شرایط و وضعیت خود دارد. پذیرفتن همین موضوع نیز کار راحتی نیست. زیرا همه دوست دارند که همیشه خود را بی تقصیر و سایر افراد و عوامل را مقصر بدبختی های خود بدانند و از زیر بار مسئولیت ناکامی هایشان فرار کنند. در همین نقطه تفاوت انسان های موفق و ناموفق مشخص میشود. یک انسان موفق هرگز دیگران را مقصر نداشته ها و ناخواسته هایش نمیداند و هرگز شرایط را مانع رسیدن به اهدافش نمیداند. او عمیقا باور کرده که خودش بطور کامل مسئول زندگی خودش است، پس تمام توجهش را بر بهبود طرز فکر و راه و روش کارش میگذارد و به همین دلیل میتواند پله پله به خواسته هایش برسد. بنابراین باید قبول کنیم رسیدن به خواسته ها هیچ راز و رمز پیچیده ای ندارد.

تنها لازمه دستیابی به خواسته ها این است که با تمام وجود قبول کنیم خدایی هست که به ما قدرت خلق کردن زندگیمان را داده است و قادر هستیم که خودمان تک تک اتفاقات زندگیمان را با فرکانس هایمان تعیین کنیم.

همین باور به ما قدرت میدهد که حتی در شرایط سخت بتوانیم احساس خود را کنترل کنیم و دچار استرس و نگرانی نشویم، بتوانیم ایمان خود را حفظ کنیم و مطمئن باشیم که قادر هستیم از دل همین تضادها و ناخواسته ها به خواسته ها و اهدافمان پی ببریم و با توجه و تمرکز بر آنها، احساس خوبی درون خود ایجاد کنیم و با ادامه همین روند کم کم به فرکانس های بالاتر برویم که پله پله به خواسته هایمان دست یابیم.

باید امیدوار باشیم و بدانیم خداوند در هر لحظه درحال هدایت ما به طرف اهدافمان هست.

حتی اگر در ظاهر تغییری در شرایط خود نمیبینیم ولی باید ایمان داشته باشیم که خدایی هست که در همه حال به فرکانس های مثبت ما پاسخ میدهد و اوضاع و شرایط را برای دستیابی به خوسته هایمان فراهم میکند. این ایمان باعث میشود که از بدترین و سخت ترین وضعیت به بهترین و زیباترین زندگی برسیم و پله پله شرایط بهتر را تجربه کنیم.

سید کاظم فلاح

 

 

فایل تصویری مهاجرت


فایل صوتی مهاجرت

 

نظرات

فائزه کیان
۱۳۹۷/۱۰/۲۳۰
پاسخسلام ...تبریک میگم بابت رسیدن به خواسته هاتون و به عنوان فردی که نتیجه میگیره وقتی ما هم نگاه میکنیم باور هامون قوی تر میشه ....من هم تو این مسیر هستم و با توکل به خدای خوبم حتما موفق میشم ...این نکته که گفتین زیاد جزئیات رو تو خواسته هاتون ندارین منم تقریبا اینطوریم و نکته مثبتی بود برام که اینطوری هم به خواسته ها میتونی برسی..‌.و این که واقعا با شکرگزاری خیلی احساس خوب پیدا میکنیم و خداروشکر میکنم که چشمامو باز کرد به روی این همه نعمت که دارم و نمیدیدمشون و خیلی حال خوبی نداشتم و ناخواسته ناشکری میکردم.
admin
admin
۱۳۹۷/۱۰/۲۳۰

سلام دوست عزیز خیلی باعث خوشحالیه . براتون آرزوی موفقیت و سلامتی داریم

محمد رضا مهدی زاده
۱۳۹۷/۱۰/۱۸۰
پاسختبریککککک اقای فلاح
یه نفر به یکی از ارزو های بزرگش رسید
این نشون میده که قانون جواب میده
خدایا شکرت????????
مهتاب نامی
۱۳۹۷/۱۰/۱۶۰
پاسخسلام آقای فلاح ، خونه جدیدتون مبارک ، موفقیت هاتون رو بهتون تبریک میگم و امیدوارم روند پیشرفتتون ادامه داشته باشه . توضیحاتتون واقعا عالی بود.

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 5

محصولات پیشنهادی مرتبط