شکل صحیح درخواست کردن از خدا

4 مرداد 1398 / 2 دیدگاه


یکی از مهمترین مراحل در مسیر جذب یک خواسته «درخواست کردن» است که باید حتما درست انجام گیرد تا ما را در مسیر رسیدن به چیزی که میخواهیم قرار دهد.
اغلب مردم به شکل دعا کردن از خداوند خواسته خود را طلب میکنند و منتظر میمانند تا حاجت روا شوند. و میتوان گفت در 90درصد مواقع هم دیدیم که این دعاها هیچ اثری نداشته و فرد به خواسته خود نرسیده است. حال میخواهیم بررسی کنیم که علت این موضوع چیست؟
در هنگام دعا کردن دیدگاه اکثریت وقتی که میگویند: "خدایا لطفا این خواسته را به من بده" این است که من در حال حاضر این خواسته را ندارم و در حالت کمبود و احساس نیاز به داشتن آن هستم و کمبود آن را در زندگی خود احساس میکنم و میبینم که وجود ندارد، پس لطفا آن را برای من فراهم کن.
با چنین دیدگاهی که توجه و تمرکز آن روی نبود و کمبود آن خواسته است، قطعا فرد در فرکانس صحیحی برای دستیابی به آرزوی خود قرار نمیگیرد و هرچقدر هم که به درگاه خدا التماس و عجز و لابه میکند هیچ پاسخی دریافت نمیکند.
بنابراین حال که دیده ایم روش دعا کردن با چنین طرز نگاهی بارها انجام شده و جواب نداده، باید شکل درخواست کردن خود را از خداوند تغییر دهیم. 
طبق قانون جهان هستی اگر فرد به هنگام درخواست کردن در حالت کمبود و احتیاج نباشد و از نبود خواسته خود احساس بدی نداشته باشد، به راحتی میتواند در فرکانس خواسته اش قرار بگیرد. لازمه چنین هدفی این است که ما باور داشته باشیم که هم اکنون چیزی که طلب کرده ایم براورده شده است و در زندگی ما حضور دارد تا جای خالی آن را حس نکنیم و بخاطر نداشتن آن دچار ترس و نگرانی و ناراحتی نشویم.
منطق بسیار صحیح این موضوع این است که بدانیم انرژی بی نهایتی در این جهان وجود دارد و همواره در همه جا جریان دارد. این انرژی در هر لحظه با توجه به درخواست های ما شکل میگیرد و به همان صورتی که ما آرزو داریم در می آید. اما مساله این است که تا زمانی که فرد در حالت کمبود و احتیاج باشد، نمیتواند خواسته ای که توسط آن انرژی ایجاد شده است، دریافت کند. 
پس دیدگاه درست این است که بدانیم:
خداوند در همین لحظه به محض درخواست کردن خواسته ما را اجابت میکند و آن را شکل میدهد، پس هم اکنون خواسته ما براورده شده و حضور آن در زندگی ما بصورت انرژی غیر مادی وجود دارد.
فقط باید با احساس خوب به فرکانس مناسب برویم و وجود خواسته مان را باور داشته باشیم تا تجلی آن را بصورت انرژی مادی در جهان فیزیکی نیز دریافت کنیم.
قطعا با چنین طرز فکری تمام خواسته های ما به سرعت وارد زندگیمان میگردد و دیگر نیازی نیست که مدت های طولانی برای رسیدن به یک آرزو منتظر بمانیم و بارها آن را از خدا بخواهیم

 


فایل صوتی شکل صحیح درخواست کردن از خدا - 10 دقیقه

 

نظرات

رامین عظیم نژاد
۱۳۹۸/۰۵/۲۵۰
پاسخبسیار عالی سعی میکنم چندین بار گوش کنم
محمد شهیدی
۱۳۹۸/۰۵/۲۱۰
پاسخخیلی ممنون کاظم جان. آگاهی عالی و نابی را با اعضای سایت و گروه باور درمیان گذاشتی. مثال خمیر هم برای مملوس و روشنتر شدن موضوع عالی بود. ارزوی شادی و موفقیت روز افزون برایت دارم.

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 3