چگونه از پول خرج کردن نترسیم؟

2 آذر 1397 / 1 دیدگاه


اکثر افراد وقتی پول خرج میکنند احساس خوبی ندارند و نگران میشن و کلی تو ذهنشون حساب و کتاب میکنن که الان چقدر از حسابشون کم شده و چقدر پول مونده و چند روز مونده تا سر برج و چه خرج هایی دارن و هزارتا فکر و خیال دیگه که همراهه با احساس ترس و نگرانی و استرس و اضطراب و ناراحتی و ...

بعضی وقتا انقدر این نگرانی و ترس زیاد میشه که فقط چند لحظه اول بخاطر خریدشون خوشحالن و بعد دیگه فقط دارن حرص میخورن و اون اتفاق خوب براشون زهرمار میشه. در واقع افراد با این نوع طرز فکر بر روی موضوع کمبود پول تمرکز دارن و این همه احساس نگرانی و ناراحتی بخاطر اینکه پول خرج کردن و فلان قدر پول از حسابشون رفته، نشون میده که احساس «از دست دادن پول و ثروت» در وجودشون دارن و احساس کمبود میکنن. در نتیجه فرکانس هایی از جنس کمبود و نیاز و از دست دادن به جهان ارسال میکنن و جهان هستی هم شرایط و اتفاقاتی از همین جنس وارد زندگی انها خواهد کرد. قانون جهان ثابته و اگر تمرکز بر کمبود باشه، قطعا کمبود بیشتری به زندگی دعوت میشه.

حالا راه حل چیه؟

راه حل اینه که وقتی هزینه ای میکنی بجای اینکه نگران باشی از اینکه چقدر پول خرج کردی، سعی کنی لذت ببری. از اینکه برای خودت چیزی خریدی یا اینکه تفریحی رفتی یا هر هزینه دیگه ای کردی، خوشحال باشی. سپاسگزار این پول و درامد باشی که میتونی ازش استفاده کنی و نکته خیلی مهم تر:

ایمان داشته باشی که اگر خدا الان بهت پولی رسونده که بتونی ازش لذت ببری، باز هم بهت رزق و روزی میده. مطمئن باشی که ثروت و نعمت در جهان بی نهایت زیاده و هرچقدر خرج کنی کم نمیشه و بازم هست برای اینکه این مقدار جایگزین بشه حتی خیلی بیشتر از قبل. باور داشته باشی پول دراوردن کار بسیار راحتیه و وقتی خرج میکنی، از راه های بسیار ساده باز پول وارد زندگیت میشه.

 

این موضوع یک باور ریشه ای در ذهن اکثر افراده. بنابراین یک فایل درمورد این موضوع مهم درست کردم تا کمک کنم با تکرار باورهای قدرتمندکننده بتونید ذهنیت خودتون رو نسبت به پول خرج کردن تغییر بدید. با ساختن این باورهای درست، میتونید بعد از هزینه کردن احساس خوبی داشته باشید و با عشق و لذت از محصول یا خدماتی که تهیه کردید، استفاده کنید و لذت ببرید.

 

سیده غزل بهره دار


 

فایل چگونه از پول خرج کردن نترسیم؟ ( بررسی دلایل ) - سید کاظم فلاح

 

فایل صوتی راحت پول خرج کن ( باورهای قدرتمند ) - سیده غزل بهره دار

نظرات

hasan zahani
۱۳۹۷/۰۹/۰۲۱
پاسخعالی بود من همیشه مطالب گروه رو با دقت و کاملا دقیق دنبال میکنم و از وجودتون لذت میبرم ممنونم از گروه خوب باور

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 3