قانون رهایی

10 آبان 1397 / 1 دیدگاه


چرا درآمدم بالا نمیره؟ آخه چطوری قراره به این هدف برسم؟ چرا اون آدمی که با من هماهنگ و هم فکر باشه پیدا نمیشه؟ تا کی باید برای رسیدن به خواسته ام تلاش کنم؟ ····

 

این سوالات در ذهن همه انسانها هست و افکار منفی و نگرانی و استرس در وجود هرکسی ایجاد میشود. اما در این لحظات افراد به دو گروه تقسیم میشوند:

 

گروه اول آنقدر به این سوالات فکر میکنند و با خود کلنجار میروند که در نهایت به استیصال و درماندگی میرسند و هیچ اتفاق مثبت و خوبی را جذب نمیکنند. بلکه سردرگرمی و ناراحتی و نگرانی و ترس بیشتری به زندگیشان دعوت میکنند.

 

گروه دوم میدانند که منشا تمام این سوالات ترس است پس بحای اینکه به دنبال پیدا کردن جواب این سوالات بی فایده باشند، روی ایمان خود کار میکنند. هرگاه که نجواهای شیطانی به سراغشان می آید، با توکل و اعتماد بر خدا آنها را خفه میکنند و به احساس ناب و خالص «رهایی» میرسند.

 

 احساس رهایی یکی از مهم ترین اصول برای دستیابی به اهداف است. اگر دائم بترسی، استرس داشته باشی، نگران باشی، درگیری ذهنی داشته باشی و بخاطر رسیدن یا نرسیدن به خواسته ات در استرس باشی، یعنی رها نیستی. انسان رها کسی است که به قدرت بی نهایت خدایش اعتقادی راسخ دارد و مطمئن است این خدای توانا و بینا قادر است به راحتی هر خواسته ای را برایش به اجابت برساند و از راه های مختلفی او را به طرف هرآنچه میخواهد هدایت کند. 

فقط باید صبر داشته باشد و با احساس خونسردی و اطمینان مسیرش را ادامه دهد. 

یادمان باشد که خداوند به ایمان و احساس خوب ما پاسخ میدهد، نه به میزان کار فیزیکیمان. 

 

سید کاظم فلاح


 

فایل تصویری قانون رهایی


فایل صوتی قانون رهایی

 

نظرات

مریم مریم
۱۳۹۸/۰۲/۱۶۲
پاسخسلام روزتون بخیر
این فایل فوق العاده بود
من اصلا مفهوم رهایی رو نمیفهمیدم و درک نمیکردم
کهدیعنی چی رهاش کن
خیلی حالم خوب شد بااین فایل
ولی باید بارها گوش بدم تا ملکه ذهنم بشه
ممنونم ازتون واسه این فایل

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 4

محصولات پیشنهادی مرتبط